Kibicuj Biało-Czerwonym i zgarnij wysoki procent.

Credit Agricole znów zachęca do kibicowania naszej reprezentacji piłkarskiej podczas Mistrzostw Europy. Tym razem przygotował specjalną ofertę dla klientów mających oszczędności i bankujących z aplikacją CA24 Mobile.

Credit Agricole już po raz kolejny zaproponuje fanom piłki nożnej Lokatę Piłkarską. Tym razem jej oprocentowanie będzie zależeć od wyniku meczu Polska - Szwajcaria w 1/8 finału EURO 2016. Szczegóły promocji ukażą się na profilu banku na Facebooku w najbliższą sobotę, tj. 25 czerwca, po zakończeniu wydarzenia.

Bank w obliczaniu promocyjnego oprocentowania nie bierze pod uwagę liczby bramek zdobytych w rzutach karnych, po regulaminowym czasie gry (90 minutach) oraz dogrywce (30 minut). Oprocentowanie "Lokaty Piłkarskiej 1/8 finału" jest stałe i wyniesie:

• 3,3% powiększone o 0,2 punku procentowego za każdy gol strzelony przez polską reprezentację przy zwycięstwie polskiej reprezentacji w regulaminowym czasie gry i dogrywce,
  • 3,3% powiększone o 0,1 punku procentowego za każdy gol strzelony przez polską reprezentację przy bramkowym remisie w regulaminowym czasie gry i dogrywce oraz jednocześnie przy wygranej Polaków w rzutach karnych,
  • 3,3% przy bezbramkowym remisie w regulaminowym czasie gry i dogrywce a także w przypadku zwycięstwa reprezentacji Szwajcarii.

Przykładowo, jeśli mecz zakończy się w regulaminowym czasie gry (z ewentualną dogrywką) wynikiem 2:1 dla Polski, to oprocentowanie lokaty wyniesie 3,7% (3,3% + 2* 0,2 p.p). W przypadku, gdy gra zakończy się remisem (2:2) w regulaminowym czasie gry i dogrywce, a o zwycięstwie zadecydują rzuty karne, to oprocentowanie lokaty wyniesie 3,5% (3,3 + 2* 0,1) w przypadku wygranej Polaków i 3,3 proc. w przypadku wygranej Szwajcarii.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z oferty promocyjnej, należy najpierw wypełnić formularz zgłoszeniowy. Bank umieści go, na swoim profilu na Facebooku 25 czerwca br., do godziny po meczu. Formularz będzie aktywny tylko do 28 czerwca br. W kolejnym kroku, do 10 lipca br., klient powinien założyć 3-miesięczną (tj. 90-dniową) lokatę poprzez aplikację CA24 Mobile (lokaty założone poprzez inne kanały nie będą uwzględniane w promocji).

Klient będzie mógł założyć tylko 1 "Lokatę Piłkarską 1/8 finału" w wysokości od 1 do 10 tys. zł. Do udziału w promocji bank zaprasza osoby, które mają lub otworzą w czasie promocji konto osobiste w Credit Agricole z mobilnym dostępem do rachunku. W piłkarskiej zabawie mogę wziąć także udział klienci, którzy skorzystali z promocji Lokat Piłkarskich I-III podczas meczów Polaków w fazie grupowej EURO 2016.