Informacja o promocji karty VISA Classic LUKAS Banku

18 listopada rozpoczyna się w LUKAS Banku promocja kart kredytowych VISA Classic. W trakcie jej trwania karty te wydawane są klientom za 0 zł.

W promocji biorą udział te osoby, które w okresie jej trwania, czyli od 18 listopada do 31 grudnia złożą w LUKAS Banku kompletny i poprawnie wypełniony wniosek o wydanie głównej karty kredytowej VISA Classic wraz z kompletem wymaganych dokumentów. Każdy, kto spełni te wymagania, otrzyma główną kartę kredytową VISA Classic i maksymalnie dwie karty dodatkowe bez ponoszenia żadnych kosztów za ich wydanie. Wnioski o wydanie karty można składać w placówkach banku, za pośrednictwem przedstawicieli banku, wypełnić je w Internecie lub wysłać pocztą.

Promocyjna oferta obowiązuje do końca roku.

Jednocześnie od 1 listopada trwa promocja "Twoja VISA do przyszłości", w której biorą udział wszystkie karty wydane przez LUKAS Bank. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest dokonanie w terminie od 1 listopada do 31 grudnia co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej za pomocą karty płatniczej VISA w punkcie honorującym taki rodzaj płatności, bez względu na wysokość transakcji. Każda z dokonanych w powyższym terminie i prawidłowo rozliczonych transakcji bezgotówkowych będzie rejestrowana jako jedno zgłoszenie udziału w loterii i będzie traktowana jako udział w losowaniu nagród. Spośród wszystkich transakcji rozlosowane zostaną nagrody: 3 samochody osobowe marki Toyota Corolla Verso, 30 zestawów kina domowego Sony oraz 500 budzików cyfrowych.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook