Informacja o promocji kredytu ratalnego Raty Dobrze Reprezentowane

Od 15 listopada w placówkach handlowych współpracujących ze spółką akcyjną LUKAS trwa akcja promocyjna skierowana do wszystkich Klientów, którzy dokonają zakupu na raty pod nazwą "Raty dobrze reprezentowane".

Z promocji może skorzystać każdy, kto od 15 listopada do 31 grudnia 2004 r. zawrze za pośrednictwem LUKASa umowę kredytu ratalnego w ofercie specjalnej "Rata za 1,5%" na minimalną kwotę 1000 zł i okres kredytowania co najmniej 13 miesięcy. Każdy z klientów, który weźmie udział w promocji, otrzyma w prezencie plecak. Ponadto wszyscy ci klienci będą brali udział w losowaniu atrakcyjnych nagród:
- 10 samochodów osobowych marki Fiat Panda,
- 100 telewizorów marki Phillips,
- 200 mini-wież audio marki Sony.

Zawarcie umowy kredytu ratalnego w systemie LUKAS jest szybkie i proste. Klienci po raz pierwszy korzystający z usług LUKASa muszą przedstawić dwa dokumenty tożsamości oraz dokument poświadczający fakt uzyskiwania stałych dochodów. Jeszcze łatwiejsze jest to dla klientów, którzy już wcześniej dokonywali zakupów na raty LUKASa - przedstawiają oni jedynie dowód osobisty.
Dodatkowo każdy klient może skorzystać z opcji kredytu ubezpieczonego i za niewielką opłatą dodatkową dokupić ubezpieczenie kredytu na wypadek bezrobocia, ubezpieczenie na wypadek czasowej niezdolności do pracy (czyli długiego zwolnienia lekarskiego) lub poważnego zachorowania. Wtedy ubezpieczyciel przejmuje obowiązek spłaty części kredytu za klienta.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook