Promocja kredytu ratalnego LUKASa - Uwolnij Raty

Do 15 maja w placówkach handlowych współpracujących ze spółką akcyjną LUKAS trwa akcja promocyjna pod nazwą "Uwolnij raty". Skierowana jest ona do wszystkich Klientów, którzy zdecydują się na dokonanie zakupu w systemie ratalnym LUKAS.

Każdy klient, który dokona zakupu dowolnego produktu na raty w systemie LUKAS, może wziąć udział w promocji. Aby wziąć w niej udział wystarczy przesłać (na specjalnym kuponie) kod kreskowy z towaru zakupionego na raty. Spośród nadesłanych kodów wybranych zostanie 100, które mają najwyższą sumę cyfr tego kodu - Ci klienci otrzymają nagrodę w postaci 1000 złotych. Nagrody pieniężne (w gotówce) zostaną uroczyście wręczone laureatom konkursu w sklepach, w których dokonali oni zakupu na raty.

Zawarcie umowy kredytu ratalnego w systemie LUKAS jest szybkie i proste. Klienci po raz pierwszy korzystający z usług LUKASa muszą przedstawić dwa dokumenty tożsamości oraz dokument poświadczający fakt uzyskiwania stałych dochodów. Jeszcze łatwiejsze jest to dla klientów, którzy już wcześniej dokonywali zakupów na raty LUKASa - przedstawiają oni jedynie dowód osobisty. Dodatkowo każdy klient może skorzystać z opcji kredytu ubezpieczonego i za niewielką opłatą dodatkową dokupić ubezpieczenie kredytu na wypadek bezrobocia, ubezpieczenie na wypadek czasowej niezdolności do pracy (czyli długiego zwolnienia lekarskiego) lub poważnego zachorowania. Wtedy ubezpieczyciel przejmuje obowiązek spłaty części kredytu za klienta.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook