Słoneczna promocja kredytu ratalnego LUKASa

W okresie gorących zakupów przed rozpoczęciem roku szkolnego, Klienci korzystający z kredytów ratalnych i gotówkowych oferowanych przez spółkę LUKAS mają dwie nowe możliwości:

Kredyt ratalny
Do końca września 2004 w placówkach handlowych współpracujących ze spółką akcyjną LUKAS trwa akcja promocyjna pod nazwą "Słoneczna promocja". Skierowana jest ona do wszystkich Klientów, którzy zdecydują się na dokonanie zakupu w systemie ratalnym LUKAS w jednym z blisko trzech tysięcy sklepów biorących udział w promocji. W promocji może wziąć udział każdy klient, który dokona zakupu dowolnego produktu na raty w systemie LUKAS i tym samym zaciągnie kredyt na okres od 10 do 12 miesięcy. Wszystkim takim Klientom zostaną pokryte kwoty należnych odsetek od kredytu. W ten sposób Klienci mogą stać się posiadaczami pożądanego produktu - sprzętu RTV, AGD, mebli, komputera - nie płacąc za niego gotówką, ale korzystając z tańszego kredytu bez odsetek.

Kredyt gotówkowy
Klienci mieszkający poza obszarem działania punktów obsługi klienta LUKAS, mogą teraz skorzystać z kredytu gotówkowego. Umożliwia to tzw. gotówka zdalna, czyli możliwość zaciągnięcia pożyczki gotówkowej bez konieczności wychodzenia z domu. Aby z niej skorzystać, Klient powinien zadzwonić na numer LUKASlinii 0801/33 00 44 (opłata jak za rozmowę miejscową), ustnie złożyć wniosek o pożyczkę, a gotowa umowa zostanie wysłana do niego pocztą. Po podpisaniu i odesłaniu przez Klienta umowy, kwota pożyczki przekazywana jest albo na jego konto, albo przekazem pocztowym. W ten sposób możliwe jest skorzystanie z kredytu bez konieczności dojazdu do miejsca, w którym Klient może otrzymać kwotę gotówki.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook