Karta Maxima PLUS - nowy produkt LUKAS Banku

Karta Maxima PLUS to produkt przeznaczony przede wszystkim dla klientów, którzy do tej pory nie korzystali z kart kredytowych, bo nie mieli możliwości otrzymania takiej karty ze względu na wysokie wymagania banków lub też postrzegali kartę kredytową jako produkt "nie dla mnie". Aby wnioskować o kartę Maxima PLUS, wystarczy osiągać stały dochód w wysokości 500 zł netto miesięcznie.

W ramach trwającej obecnie promocji karta Maxima PLUS wydawana jest za darmo. Dodatkowo, każdy klient po dokonaniu kartą pierwszej transakcji gotówkowej lub bezgotówkowej na dowolną kwotę, otrzyma w nagrodę kwotę 50 zł, która zostanie wpłacona na rachunek karty.

Nie trzeba posiadać konta w LUKAS Banku żeby ubiegać się o kartę Maxima PLUS, lecz klienci, którzy posiadają konto w LUKAS Banku i przez minimum 3 miesiące przelewają swoje wynagrodzenie, otrzymają kartę bez żadnych formalności (nie muszą przedkładać zaświadczenia o dochodach). Ułatwiona procedura obejmuje również klientów, którzy korzystali wcześniej z kredytów w systemie LUKAS i mogą korzystać z oferty Kredytu na Dowód. W ich przypadku zaświadczenie o dochodach nie jest wymagane. Dodatkowo, do każdej karty głównej bank może wydać jedną kartę dodatkową dla dowolnie wybranej pełnoletniej osoby.

Nowością w karcie Maxima PLUS jest możliwość wyboru przez klienta formy spłaty minimalnej, która mu najbardziej odpowiada. Klient może wybrać jedną z dwóch opcji:

- spłata minimalna liczona jako 5% kapitału + opłaty, prowizje i odsetki (minimum 30 zł), lub
- co miesiąc spłata w równych ratach, liczonych jako 5 % przyznanego limitu kredytowego (minimum 25 zł)

Wszystkie zakupy dokonane przy użyciu karty także za granicą są bezprowizyjne, a okres bezodsetkowy dla takich transakcji wynosi do 54 dni. Karta kredytowa Maxima PLUS to również możliwość wypłaty gotówki. Można ją pobrać na całym świecie z dowolnego bankomatu oznaczonego symbolem VISA. Ponadto gotówkę można wypłacić bezpośrednio z rachunku karty (bez użycia plastiku) w placówkach LUKAS Banku i Centrach Kredytowych LUKASa.

Posiadacze karty Maxima PLUS mogą również skorzystać z pakietów ubezpieczeń obejmujących spłatę zadłużenia w przypadku śmierci lub trwałego inwalidztwa, utraty pracy lub czasowej niezdolności do pracy, a także ubezpieczenie transakcji dokonanych kartą nielegalnie oraz ubezpieczenie od kradzieży i zniszczenia towarów zakupionych przy użyciu karty.

Cechą odróżniającą kartę Maxima PLUS spośród podobnych produktów na rynku jest to że na karcie, która działa wyłącznie w środowisku elektronicznym i jest kartą płaską widnieje tzw. flaga VISA, umieszczana do tej pory wyłącznie na kartach typu VISA Classic.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook