Nowa karta kredytowa Real

Od 18 listopada w hipermarketach sieci Real dostępna jest nowa karta kredytowa wydawana wspólnie przez Real i LUKAS Bank. Jest to tzw. otwarta karta kredytowa, która umożliwia zakupy nie tylko w sieci Real, ale również we wszystkich punktach akceptujących karty VISA.

Real i LUKAS Bank oferowały do tej pory kartę kredytową typu Prywatna Karta Kredytowa (Private Label Card), która umożliwiała zakupy wyłącznie w hipermarketach sieci Real. Z nową kartą kredytową wiążą się nowe możliwości. To otwarta karta kredytowa działająca w systemie VISA International, którą można dokonać płatności nie tylko w hipermarketach Real, ale w każdym punkcie akceptującym karty kredytowe VISA - w Polsce to ok. 117 tys. punktów. Ponadto karta ta umożliwia wypłacanie gotówki z bankomatów.

Nowa karta zachowa wszystkie zalety poprzedniej karty: łatwość jej otrzymania oraz niski wymagany dochód. Aby móc otrzymać kartę Real wystarczą minimalne miesięczne dochody w wysokości 450 zł.

Klienci posiadający tą kartę będą mogli również korzystać z bardzo atrakcyjnych promocji kredytowych dostępnych w sieci Real (np. kredyt 3x0%) oraz innych promocji organizowanych w sklepach tej sieci (np. prezenty do karty).

Zaletą nowej karty są także niskie koszty korzystania z niej dla klienta - karta wydawana jest za darmo, a roczna opłata za korzystanie z karty wynosi tylko 18 zł. Nowa karta ma także wydłużony okres bezodsetkowy - do 54 dni.

Kartę można otrzymać w Punktach Obsługi Klienta w każdym hipermarkecie Real na terenie całego kraju.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook