Promocja karty Maxima PLUS

24 października w LUKAS Banku rozpoczęła się promocja karty kredytowej Maxima PLUS pod hasłem "Nie ruszaj oszczędności. Nie rezygnuj z planów. Korzystaj z karty kredytowej Maxima PLUS". Każdy kto złoży wniosek o wydanie Maximy PLUS i podpisze umowę otrzyma za darmo kartę oraz 50 zł w prezencie.

W ramach trwającej obecnie promocji karta Maxima PLUS wydawana jest za darmo wszystkim tym, którzy w czasie jej trwania złożą wniosek o jej przyznanie i podpiszą umowę. Dodatkowo, każdy klient po dokonaniu kartą pierwszej transakcji gotówkowej lub bezgotówkowej na dowolną kwotę, otrzyma w nagrodę kwotę 50 zł, która zostanie wpłacona na rachunek karty.

Z promocji można skorzystać we wszystkich placówkach LUKAS Banku, Centrach Kredytowych oraz Punktach Obsługi Klienta. Promocyjny wniosek o kartę można złożyć również za pośrednictwem LUKASlinii oraz Przedstawicieli LUKAS Banku.

Karta Maxima PLUS to produkt przeznaczony przede wszystkim dla klientów, którzy do tej pory nie korzystali z kart kredytowych, bo nie mieli możliwości otrzymania takiej karty ze względu na wysokie wymagania banków lub też postrzegali kartę kredytową jako produkt "nie dla nich". Aby wnioskować o kartę Maxima PLUS, wystarczy osiągać stały dochód w wysokości 500 zł netto miesięcznie.

Wszystkie zakupy dokonane przy użyciu karty (także za granicą ) są bezprowizyjne, a okres bezodsetkowy dla takich transakcji wynosi do 54 dni. Karta kredytowa Maxima PLUS to również możliwość wypłaty gotówki. Można ją pobrać na całym świecie z dowolnego bankomatu oznaczonego symbolem VISA. Ponadto gotówkę można wypłacić bezpośrednio z rachunku karty (bez użycia plastiku) w placówkach LUKAS Banku i Centrach Kredytowych LUKASa.

Posiadacze karty Maxima PLUS mogą również skorzystać z pakietów ubezpieczeń obejmujących spłatę zadłużenia w przypadku śmierci lub trwałego inwalidztwa, utraty pracy lub czasowej niezdolności do pracy, a także ubezpieczenie transakcji dokonanych kartą nielegalnie oraz ubezpieczenie od kradzieży i zniszczenia towarów zakupionych przy użyciu karty.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook