Już wkrótce klienci otrzymają KredytOnline.pl

Ruszył KredytOnline.pl - internetowy serwis kredytowy LUKAS Banku. Oprócz możliwości złożenia przez internet wniosku o przyznanie kredytu lub o wydanie karty kredytowej , internauci znajdą w nim wiele przydatnych informacji na temat kredytów, kart kredytowych i nie tylko.

KredytOnline.pl umożliwia złożenie wniosku o kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, a także o wydanie karty kredytowej Maxima PLUS. W kolejnym etapie rozwoju serwisu pojawią się na nim wnioski online o kredyt hipoteczny oraz o wydanie karty kredytowej VISA Classic. W miarę rozszerzania się oferty LUKAS Banku pojawią się też kolejne produkty kredytowe.

Wypełniając formularz znajdujący się na KredytOnline.pl można aplikować o kredyt bez wychodzenia z domu. Umowa kredytowa może zostać przesyłana pocztą lub kurierem, a kwota kredytu zostanie przelana na konto lub wypłacona w placówce. W podobny sposób można otrzymać kartę kredytową.

KredytOnline.pl jest nie tylko serwisem ułatwiającym zaciągnięcie kredytu czy też starania się o kartę kredytową, pomaga też zapoznać się z procedurami kredytowymi. Użytkownicy serwisu mogą bowiem skorzystać z jego części informacyjnej, gdzie znajdą m.in. przewodnik kredytowy wyjaśniający specyfikę i funkcjonowanie produktów kredytowych. Osoby odpowiedzialne za ten projekt podkreślają, że zależy im na tym, aby kredytobiorca otrzymał możliwie dużo informacji, które pozwolą mu na podjęcie decyzji. "Będziemy dążyć do tego, aby ludzie mieli jak najwięcej wiedzy na temat tego kiedy warto skorzystać z kredytu, karty kredytowej, itp. i świadomie z tej wiedzy korzystali" - mówi Ewa Franieczek, Wiceprezes Zarządu LUKAS Banku.

Serwis jest odpowiedzią na wciąż rosnące zapotrzebowanie internautów na korzystanie z usług bankowych, w tym z kredytów, bez wychodzenia z domu. "Konkurencja na tym polu jest mocna, a niektóre serwisy, zarówno te związane instytucjami finansowymi jak i te niezależne mają już ugruntowaną pozycję. Przygotowując KredytOnline.pl chcieliśmy stworzyć nie tylko obudowę dla internetowych wniosków kredytowych i zaawansowany poradnik kredytowy, ale także atrakcyjny serwis internetowy, który internauci będą chcieli odwiedzić nie tylko w związku z potrzebą uzyskania kredytu" - mówi Arkadiusz Cempura, Manager Internetowego Działu Sprzedaży LUKAS Banku, pomysłodawca i szef projektu KredytOnline.pl. "Będziemy się starać, wraz z pozyskanymi do tego projektu partnerami, aby prezentowane tam treści były atrakcyjne, a internauci chcieli do nas zaglądać częściej, niż tylko w momencie składania wniosku kredytowego online. Chcemy informować i inspirować klientów".

W ramach serwisu stworzona została sekcja informacyjna nazwana Strefa "i". Pojawiać się w niej będą artykuły przygotowywane dla KredytOnline.pl przez dziennikarzy znanych tytułów prasowych. Na początku pojawi się np. seria artykułów o tematyce motoryzacyjnej przygotowywane przez dziennikarzy Auto, Moto i Sport oraz tekstów na temat stylu życia, sportu i rozrywki opracowanych przez redakcję miesięcznika Men"s Health. Do tego pojawią także propozycje dotyczące zakupów oraz informacje jak można stać się właścicielem wybranych rzeczy korzystając z oferty KredytOnline.pl.

www.KredytOnline.pl

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook