Kolejna karta kredytowa LUKAS Banku - VISA Castorama

Od 1 września w sklepach budowlanych sieci Castorama dostępna jest nowa karta kredytowa wydawana wspólnie przez Castoramę i LUKAS Bank. Jest to tzw. otwarta karta kredytowa, która umożliwia zakupy nie tylko w sklepach Castoramy, ale również we wszystkich punktach akceptujących karty VISA na całym świecie. W ramach wspólnej oferty karta wydawana jest do końca roku za darmo.

Castorama i LUKAS Bank oferowały do tej pory kartę kredytową typu Prywatna Karta Kredytowa (Private Label Card), która umożliwiała zakupy wyłącznie w hipermarketach sieci Castorama. Z nową kartą kredytową wiążą się nowe możliwości. To otwarta karta kredytowa działająca w systemie VISA International, dzięki czemu umożliwia dokonywanie płatności nie tylko w składach budowanych Castoramy, ale w każdym punkcie akceptującym karty kredytowe VISA - w Polsce jest to ok. 117 tys. punktów. Ponadto karta ta umożliwia wypłacanie gotówki z bankomatów.

W ramach obowiązującej do końca roku oferty nowa karta VISA Castorama wydawana jest za darmo. Nowa karta zachowa wszystkie zalety poprzedniej karty: łatwość jej otrzymania oraz niski wymagany dochód. Aby móc otrzymać kartę VISA Castorama wystarczą minimalne miesięczne dochody w wysokości 450 zł.

Castorama od wielu lat współpracuje z LUKAS Bankiem w zakresie kredytowania sprzedaży. Dlatego teraz klienci posiadający kartę kredytową VISA Castorama będą mogli, bez żadnych dodatkowych formalności, skorzystać z specjalnych ofert kredytowych, które w danym momencie będą dostępne w sklepach Castoramy.

Zaletą nowej karty są także niskie koszty korzystania z niej dla klienta - roczna opłata za korzystanie z karty podstawowej wynosi tylko 25 zł, a z karty dodatkowej 20 zł. Nowa karta ma także wydłużony okres bezodsetkowy - do 54 dni.

Kartę można otrzymać w Punktach Obsługi Klienta we wszystkich 33 sklepach Castoramy na terenie całego kraju.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook