LUKAS Bank wystartował z ofertą dla studentów

Wraz z początkiem nowego roku akademickiego LUKAS Bank wprowadził ofertę dla studentów. Od października mogą oni korzystać z Konta Student w dwóch nowych pakietach: LUKAS e-Konto Student oraz LUKAS e-Konto PRO Student.

Z nowej oferty Konta Student można skorzystać we wszystkich placówkach LUKAS Banku. Studenci korzystający z rachunków w LUKAS Banku mają do nich również wygodny, całodobowy oraz bezpłatny dostęp przez internet i telefon. W obydwu pakietach internetowy dostęp do rachunku jest bezpłatny, a wszystkie przelewy realizowane przez internet są darmowe.

Do rachunku studenci mogą otrzymać kartę płatniczą VISA Student, która jest wydawana za darmo. Karta umożliwia oraz dokonywanie wypłat gotówki bez prowizji z ponad 600 bankomatów w przypadku e-Konta Student oraz 1300 w przypadku e-Konta Student PRO (sieci bankomatów BZ WBK i Euronet).

Studenci mogą też wybrać kartę VISA Student EURO<26, obejmującą zniżki w ponad 5.500 punktach w Polsce i ponad 100.000 w Europie - sklepach, kinach, teatrach, muzeach, dyskotekach itp. Karta VISA Student EURO<26 zawiera też jeden z trzech wariantów ubezpieczenia: Polska, World lub Extreme. W każdym przypadku ubezpieczenie działa przez cały rok i zapewnia odszkodowanie w razie nieszczęśliwego wypadku. Wybierając polisę World lub Extreme studenci otrzymują także pokrycie kosztów leczenia za granicą i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Posiadacze karty VISA Student EURO<26 nie muszą więc dodatkowo płacić za polisę oferowaną na uczelni.

LUKAS Bank przygotował też specjalną ofertą dla studentów, którzy ze swojego konta będą doładowywać telefony komórkowe na kartę. Do końca roku studenci posiadający e-Konto PRO Student otrzymają bonus w wysokości 15% wartości doładowania, a posiadacze e-Konto Student - 5% wartości doładowania.

Wraz z wprowadzeniem do oferty kont dla studentów, LUKAS Bank uruchomił też nowe kanały sprzedaży dla tych produktów. Bank będzie ze swoją oferta docierać do studentów bezpośrednio poprzez mobilne stanowiska ustawianie na terenie uczelni w ośrodkach akademickich na terenie całego kraju, specjalne stanowiska studenckie powstaną też w placówkach LUKAS Banku mieszczących się w ośrodkach akademickich. Bank planuje też uruchamianie specjalnych placówek dedykowanych obsłudze studentów. Placówki te będą miały inną, nastawioną na studentów organizację pracy oraz wystrój wnętrza. Pierwsza taka placówka studencka została uruchomiona we Wrocławiu, w obrębie campusu Politechniki Wrocławskiej, można w niej założyć konto, złożyć wniosek o kartę płatniczą, a w czasie oczekiwania na obsługę napić się kawy i... pooglądać MTV na telebimie. Bank zamierza też przeprowadzać akcje promocyjne na uczelniach, także z wykorzystaniem placówki bankowej "na kółkach" - LUKASmobilu.

Bank uruchomił też pod adresem www.KontoStudent.pl serwis internetowy dedykowany ofercie dla studentów. Oprócz informacji o ofercie banku i produktach dla studentów można znaleźć tam też informacje na temat życia studenckiego, konkursy, w których można wygrać pen-drive czy pobrać utwory z internetowych serwisów muzycznych.

Aby otworzyć Konto Student wystarczy dowód osobisty i przedstawienie legitymacji studenckiej. Później potwierdzanie statusu studenta nie jest już wymagane - po ukończeniu przez posiadacza 27. roku życia rachunek przestaje być kontem studenckim i automatycznie przekształca się w standardowe konto. Posiadacze Konta Student nie mają obowiązku dokonywania stałych, comiesięcznych wpłat na konto, bank nie wymaga również wpłacania kwoty minimalnej. Informacje na temat oferty można znaleźć na stronie oraz pod numerem LUKASlinii 0 801 33 11 11.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook