Nowa karta kredytowa LUKAS Banku - VISA E.Leclerc

Od 1 lipca w hipermarketach sieci E.Leclerc dostępna jest nowa karta kredytowa wydawana wspólnie przez E.Leclerc i LUKAS Bank. Jest to tzw. otwarta karta kredytowa, która umożliwia zakupy nie tylko w sklepach E.Leclerc, ale również we wszystkich punktach akceptujących karty VISA na całym świecie. W ramach trwającej do końca lipca promocji karta wydawana jest za darmo, a klient po dokonaniu nią pierwszej transakcji otrzyma na rachunek karty 50 zł w prezencie.

E.Leclerc i LUKAS Bank oferowały do tej pory kartę kredytową typu Prywatna Karta Kredytowa (Private Label Card), która umożliwiała zakupy wyłącznie w hipermarketach sieci E.Leclerc. Z nową kartą kredytową wiążą się nowe możliwości. To otwarta karta kredytowa działająca w systemie VISA International, dzięki czemu umożliwia dokonywanie płatności nie tylko w hipermarketach E.Leclerc, ale w każdym punkcie akceptującym karty kredytowe VISA - w Polsce jest to ok. 117 tys. punktów. Ponadto karta ta umożliwia wypłacanie gotówki z bankomatów.

W ramach trwającej do końca lipca promocji karta VISA E.Leclerc wydawana jest za darmo. Dodatkowo, każdy klient po dokonaniu kartą pierwszej transakcji gotówkowej lub bezgotówkowej na dowolną kwotę, otrzyma w nagrodę kwotę 50 zł, która zostanie wpłacona na rachunek karty.

Nowa karta zachowa wszystkie zalety poprzedniej karty: łatwość jej otrzymania oraz niski wymagany dochód. Aby móc otrzymać kartę VISA E.Leclerc wystarczą minimalne miesięczne dochody w wysokości 450 zł.

Klienci posiadający kartę kredytową VISA E.Leclerc będą mogli, bez żadnych dodatkowych formalności skorzystać z kredytów 3x0% czy też innych promocyjnych ofert kredytowych, które w danym momencie będą dostępne w marketach E.Leclerc.

Zaletą nowej karty są także niskie koszty korzystania z niej dla klienta - roczna opłata za korzystanie z karty wynosi tylko 18 zł. Nowa karta ma także wydłużony okres bezodsetkowy - do 54 dni.

Kartę można otrzymać w Punktach Obsługi Klienta w 15 marketach E.Leclerc na terenie całego kraju.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook