Nowa oferta kredytu hipotecznego w złotych

Od 15 marca 2006 LUKAS Bank proponuje swoim klientom najniższe oprocentowanie kredytu hipotecznego w złotych w Polsce.

Bazując na swoich doświadczeniach związanych z udzielaniem kredytów gotówkowych i ratalnych, LUKAS Bank stworzył nową ofertę kredytu hipotecznego w złotych pod hasłem 3x0. Oferta adresowana jest do wszystkich klientów, którzy nie chcą ponosić ryzyka związanego ze zmieniającym się oprocentowaniem kredytów walutowych i szukają najkorzystniejszej oferty na rynku.

Oferta 3x0 oznacza: 0-procentową marżę w pierwszym roku kredytowania, 0 zł prowizji za udzielenie kredytu oraz 0 zł za wycenę nieruchomości przez bank.

Przy marży 0% klient otrzymuje więc oprocentowanie na poziomie stopy bazowej WIBOR 3M, co oznacza, że oferowane oprocentowanie w wysokości 4,18% (w marcu) jest w tej chwili najniższym oprocentowaniem kredytu złotowego na rynku.

Każdy klient, aby skorzystać z oferty powinien posiadać dwa dodatkowe produkty banku - preferowane są konto z wpływem wynagrodzenia i karta kredytowa (dowolna). Mogą to jednak być też inne produkty banku jak oszczędności lub inne kredyty.

Od drugiego roku kredytowania marża w kredycie będzie wynosiła 1,1% i będzie stała przez cały okres kredytowania. Prowizja 0 zł za udzielenie kredytu oraz 0 zł za wycenę nieruchomości przez bank pozwoli klientowi otrzymać kredyt bez żadnych dodatkowych kosztów i obciążeń. Długi okres kredytowania oraz niskie oprocentowanie gwarantują niskie raty miesięczne.

Z oferty 3x0 można skorzystać do 30 czerwca.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook