Rachunek Oszczędzam - nowy produkt LUKAS Banku

Od 2 lutego LUKAS Bank wprowadził do oferty nowy produkt oszczędnościowy - Rachunek Oszczędzam. Rachunek ten to prosty i wygodny sposób na oszczędzanie nawet niewielkich kwot na wysokooprocentowanym rachunku, z jednoczesną możliwością wypłaty środków bez utraty odsetek.

Rachunek Oszczędzam to rachunek prowadzony w ramach podstawowego konta osobistego w LUKAS Banku, umożliwiający proste i wygodne oszczędzanie. Klienci korzystający z Rachunku Oszczędzam otrzymują oprocentowanie wysokie jak na lokacie, a jednocześnie mają swobodny dostęp do swoich pieniędzy i mogą wpłacać i wypłacać środki w dowolnym momencie bez utraty naliczonych odsetek. Nie ponoszą też żadnych dodatkowych opłat za założenie ani za prowadzenie rachunku.

Rachunek Oszczędzam to ciekawa propozycja dla osób chcących systematycznie oszczędzać i pomnażać swoje oszczędności. W ramach konta podstawowego można założyć stałe zlecenie przekazywania określonych kwot i zacząć zarabiać już przy niewielkich kwotach. Ze środków zgromadzonych na Rachunku Oszczędzam można łatwo skorzystać w razie potrzeby przelewając część zgromadzonych na nim środków na swój podstawowy rachunek.

Promocyjne oprocentowanie Rachunku Oszczędzam wynosi:

  • środki w wysokości do 10.000 zł - 4,00%
  • nadwyżka środków powyżej 10.000 zł do 50.000 zł - 4,20%
  • nadwyżka środków powyżej 50.000 zł - 4,50%

Rachunek można założyć, a następnie nim zarządzać zarówno w placówkach, jak i przez telefon i LUKAS e Bank.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook