"Rozdajemy 1000 zł" w promocji kredytu ratalnego

Od 20 listopada w sklepach i sieciach handlowych współpracujących z LUKAS Bankiem trwa akcja promocyjna skierowana do wszystkich Klientów, którzy dokonają zakupu na raty pod nazwą "Rozdajemy 1000 zł".

Z promocji może skorzystać każdy, kto do 31 grudnia 2006 r. zawrze za pośrednictwem LUKAS Banku umowę kredytu ratalnego na dowolny produkt lub usługę i wyśle SMS ze zgłoszeniem swojej umowy kredytowej. Każda osoba zgłaszająca w ten sposób swój kredyt codziennie po każdej pełnej godzinie między 12.00 a 18.00 ma szansę wygrać nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł. Każdego dnia nagrodę pieniężną zdobywa w ten sposób 7 osób.

Zawarcie umowy kredytu ratalnego w placówkach współpracujących z LUKAS Bankiem jest szybkie i proste. Kredyt ratalny można otrzymać bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach, tylko na podstawie jednego dokumentu tożsamości. Jeszcze łatwiejsze jest to dla klientów, którzy już wcześniej dokonywali zakupów na raty - przedstawiają oni jedynie dowód osobisty i mogą otrzymać kredyt w wyższych kwotach. LUKAS Bank zwiększył też maksymalną kwotę kredytu ratalnego do 60 tys. zł, wprowadzając nową wersję kredytu ratalnego przygotowaną specjalnie dla sklepów z branży meblowej i budowlanej, gdzie klienci dokonują zakupów o większej wartości. Dodatkowo każdy klient może skorzystać z opcji kredytu ubezpieczonego i za niewielką opłatą dodatkową dokupić ubezpieczenie kredytu na wypadek bezrobocia, ubezpieczenie na wypadek czasowej niezdolności do pracy (czyli długiego zwolnienia lekarskiego) lub poważnego zachorowania. Wtedy ubezpieczyciel przejmuje obowiązek spłaty części kredytu za klienta.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook