Credea - nowa oferta kredytowa

Od 7 lutego LUKAS Bank uruchomił serwis internetowy www.credea.pl poświęcony nowej ofercie kredytu gotówkowego - Credea. Produkt został przygotowany z myślą o osobach, które nie mają standardowej umowy o pracę.

Credea to nowy produkt stworzony specjalnie z myślą o klientach podejmujących pracę czasową, pracujących na podstawie umów o dzieło, umów zlecenia i osobach podejmujących pierwszą pracę. Tacy klienci do tej pory zazwyczaj spotykali się w bankach z odmową udzielenia kredytu. W ofercie Credea brak stałego zatrudnienia na czas nieokreślony, czy odnawianie umowy co kilka miesięcy nie oznacza braku możliwości otrzymania kredytu na dłuższy okres - wystarczy być zatrudnionym od 1 miesiąca lub mieć umowę cywilno-prawną podpisaną w ciągu 3 ostatnich miesięcy. Credea jest więc sposobem na stworzenie sobie historii kredytowej - wystarczy rzetelnie spłacać raty kredytu, aby uzyskać przywileje zarezerwowane dla najlepszych klientów banku.

Credea to prosty sposób zdobycia dodatkowych pieniędzy, szybko i bez zbędnych formalności. Od klientów starających się o pożyczkę bank nie wymaga skomplikowanych formalności, poręczycieli, weksli, czy innych zabezpieczeń. Wystarczy zarabiać min. 500 zł netto. Minimalna kwota kredytu to już 500 zł, a maksymalna wysokość jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta. Pożyczka jest spłacana w równych miesięcznych ratach, zaś termin płatności raty klient może dopasować na przykład do dnia, w którym otrzymuje wynagrodzenie. Pieniądze wypłacane są natychmiast po uzyskaniu przez klienta pozytywnej decyzji kredytowej.

Pożyczka Credea jest dostępna we wszystkich placówkach i centrach kredytowych LUKAS Banku. Na specjalnie stworzonej stronie internetowej www.credea.pl można znaleźć szczegółowe informacje na temat oferty. Na stronie można również złożyć wniosek kredytowy, na podstawie którego bank określi możliwości klienta, przedstawi mu ofertę i zaprosi do swojej placówki. O pożyczkę Credea można też wnioskować przez telefon pod numerem infolinii 0801 70 07 70.

www.credea.pl

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook