Gotówka gwarantowana w 15 minut

W okresie zakupów przed rozpoczęciem roku szkolnego i związanych z tym wydatków LUKAS Bank przygotował promocję kredytu gotówkowego w 15 minut. Skierowana jest ona do wszystkich klientów, którzy zdecydują się na skorzystanie z szybkiego kredytu gotówkowego.

W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy do 30 września skorzystają z kredytu gotówkowego. W ramach oferty promocyjnej LUKAS Bank gwarantuje przyznanie i wypłatę pożyczki w 15 minut. Jeśli formalności związane z przyznaniem kredytu potrwają dłużej, klient otrzyma pożyczkę z oprocentowaniem niższym o 3%.

Jednocześnie trwa promocja kredytów gotówkowych udzielanych przez telefon i internet. Klienci, którzy skorzystają z takiej formy złożenia wniosku o kredyt gotówkowy, po podpisaniu umowy kredytowej otrzymają w prezencie skórzany portfel.

Skorzystanie z oferty pożyczki gotówkowej w LUKAS Banku jest szybkie i proste - można ją dostać już w 15 minut. Im wyższa wartość zaciągniętego kredytu, tym niższe jego oprocentowanie. Dzięki temu płacąc podobną miesięczną ratę, klienci mogą zaciągnąć kredyt na większą kwotę. Oprocentowanie kredytu wynosi już od 8,5% w skali roku, a przy umowach zawartych za pośrednictwem telefonu czy Internetu nawet od 7,5%. Kredyt gotówkowy można otrzymać bez konieczności przedstawiania dodatkowych zabezpieczeń - wystarczy dowód tożsamości i zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Jeszcze łatwiejsze jest to dla klientów, którzy już wcześniej korzystali z kredytów LUKAS Banku - przedstawiają oni jedynie dowód osobisty i dodatkowo mogą otrzymać kredyt o niższym oprocentowaniu.

Z promocyjnej oferty skorzystać można we wszystkich placówkach LUKAS Banku, w Centrach Kredytowych, Punktach Obsługi Klienta, a także za pośrednictwem Przedstawicieli Bankowych i Doradców Finansowych.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook