LUKAS Bank dla studentów na wakacje

W związku ze zbliżającymi się wakacjami LUKAS Bank przygotował dla studentów specjalną ofertę, dzięki której radość z odpoczynku będzie jeszcze większa.

Każdy student, który od 7 maja do 1 lipca tego roku złoży wniosek o otwarcie jednego z rachunków studenckich z oferty banku: LUKAS e-Konto PRO Student lub LUKAS e-Konto Student wraz z wnioskiem o wydanie karty płatniczej VISA Student lub VISA Student EURO<26 oraz poda we wniosku numer telefonu kontaktowego, może wziąć udział w konkursie i wygrać bon na bilet lotniczy. Co tydzień do wygrania są bony o wartości 500 zł na przeloty liniami Centralwings, które można wykorzystać w okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. W sumie w konkursie zostanie przyznanych 40 nagród (po pięć na każdy tydzień trwania konkursu). W ten sposób studenci mogą zdobyć bilet na przelot na wymarzone wakacje.

LUKAS Bank przygotował też promocyjna ofertę dla studentów korzystających ze studenckich kart płatniczych VISA Student lub VISA Student EURO<26. Wszystkie wypłaty z bankomatów za granicą wykonane w czasie studenckich wakacji, czyli od 1 lipca do 30 września, będą bezprowizyjne. Dzięki temu w czasie wakacji studenci odpoczywający za granicą będą mieli nieograniczony i darmowy dostęp do gotówki.

Więcej informacji na www.kontostudent.pl

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook