LUKAS Bank spłaca kredyty za klientów

Od 15 stycznia w LUKAS Banku trwa promocja pożyczki gotówkowej. Każdy klient, który skorzysta z takiego kredytu, ma szanse na zwrot zaciągniętego kredytu w całości.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto do końca lutego 2007 r. skorzysta z oferty pożyczki gotówkowej LUKAS Banku i wyśle SMS z numerem swojej umowy kredytowej. Klienci zgłaszający w ten sposób swój kredyt, których SMS dotrze pod podany numer najbliżej pełnej godziny między 12.00 a 18.00, otrzymają całkowity zwrot zaciągniętego kredytu. Im większy kredyt weźmie klient, tym większy będzie jego zysk w przypadku wygranej. Każdy uczestnik promocji może wysyłać dowolną liczbę SMS-ów, aż do momentu wygrania nagrody, przy czym za jedną umowę pożyczki może zostać przyznana jedna nagroda.

Z promocyjnej oferty można skorzystać we wszystkich placówkach LUKAS Banku, w Centrach Kredytowych LUKAS, Punktach Obsługi Klienta LUKAS, a także za pośrednictwem Doradców Finansowych LUKAS Banku. W promocji biorą udział również kredyty udzielane na odległość, przez telefon, za pośrednictwem LUKASlinii, na terenie całego kraju.

Skorzystanie z oferty pożyczki gotówkowej w LUKAS Banku jest szybkie i proste - można ją dostać już w 15 minut. Pożyczkę gotówkową można otrzymać bez konieczności przedstawiania dodatkowych zabezpieczeń - wystarczy dowód tożsamości i zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Jeszcze łatwiejsze jest to dla klientów, którzy już wcześniej korzystali z kredytów LUKAS Banku - przedstawiają oni jedynie dowód osobisty i dodatkowo mogą otrzymać kredyt o niższym oprocentowaniu.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook