Nowa prestiżowa karta kredytowa - VISA Gold

VISA Gold, nowa prestiżowa karta kredytowa , od 4 czerwca poszerzyła ofertę LUKAS Banku. Karta ta spełnia najwyższe standardy rynkowe pod względem funkcjonalności, bezpieczeństwa i dostępności, a przy tym opłata za jej wydanie jest jedną z najniższych na rynku.

Kartę VISA Gold otrzymać mogą osoby z minimalnym dochodem 3000 zł netto. Oprocentowanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych wynosi 19,9%. Maksymalny limit kredytowy wynosi do 50.000 zł a okres bezodsetkowy do 56 dni. W promocji karta VISA Gold wydawana jest za darmo. Roczna opłata za wydanie karty i korzystanie z karty wynosi 150 zł. Koszt ten można dodatkowo obniżyć lub anulować jeśli klient aktywnie korzysta z karty - opłata za użytkowanie karty jest nie jest pobierana jeśli klient w ciągu roku wykona transakcje o łącznej wartości min. 22.000 zł, lub jest obniżana o połowę, jeśli roczna wartość transakcji wyniesie min. 15.000 zł.

Nowa karta VISA Gold posiada nowe, ciekawe funkcjonalności. Nowością jest możliwość rozłożenia spłaty zadłużenia na raty na bardzo dogodnych warunkach: niższe oprocentowanie z możliwością rozłożenia transakcji/zadłużenia. Minimalna kwota, którą można rozłożyć na raty wynosi 300 zł, a spłatę można rozłożyć nawet na 24 raty. Opcja spłat ratalnych dotyczy wszystkich typów transakcji, zarówno gotówkowych jak i bezgotówkowych.

Posiadając kartę VISA Gold klient ma też możliwość regulowania w formie przelewu z rachunku karty płatności za usługi związane z codziennym życiem, takie jak rachunki za czynsz, energię elektryczną, gaz itp. Tego typu operacje są traktowane jako transakcje bezgotówkowe, dzięki czemu klient spłacając całe zadłużenie w terminie podanym na wyciągu nie płaci żadnych odsetek.

Karta VISA Gold LUKAS Banku została wydana zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa - oprócz paska magnetycznego posiada również mikroprocesor (chip). Dodatkowo bezpieczeństwo zwiększa możliwość umieszczenia na karcie zdjęcia jej posiadacza Z kartą związana jest tez bogata oferta ubezpieczeń, do których klient może w dowolnym momencie przystąpić, zmienić lub zrezygnować. Posiadacze kart VISA Gold otrzymują darmowy pakiet Assistance Comfort Help z pakietami usług, które są pomocne w codziennych sytuacjach: pomoc w domu, pomoc medyczną, prawną, pomoc w zagranicznej podróży czy dostęp do rozbudowanego serwisu informacyjnego. Dodatkowo mogą oni skorzystać z pakietów:

  • Comfort Life - ubezpieczenie na wypadek śmierci, niezdolności do pracy lub długotrwałego leczenia,
  • Comfort Shopping & Travel - na wypadek nieuprawnionego użycia karty, ubezpieczenie zakupów i tańsze zakupy (gwarancja najniższej ceny), pakiet podróżny zawierający m.in. świadczenia na wypadek opóźnienia odlotu, czy utraty bagażu.

Każdy posiadacz karty VISA Gold staje się jednocześnie uczestnikiem programu rabatowego dla posiadaczy kart LUKAS Banku Klub Maxima, dzięki czemu może korzystać ze zniżek przy płaceniu kartą w ponad tysiącu punktach handlowo-usługowych w całym kraju.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook