Nowe karty kredytowe LUKAS Banku dla firm

LUKAS Bank wprowadza do swojej oferty dla firm dwa nowe produkty z rodziny kart kredytowych. Tym samym LUKAS Bank stanie się jednym z niewielu banków, które oferują karty kredytowe małym i średnim przedsiębiorcom.

Nowe karty kredytowe: VISA Business LUKAS Bank i wprowadzona we współpracy z Europejskim Funduszem Leasingowym - Mastercard Business EFL LUKAS Bank mają szanse zostać prawdziwymi asami w talii kart przedsiębiorców.

Po pierwsze dlatego, że każdej firmie, która skorzysta z kart kredytowych LUKAS Bank oferuje do 57 dni nieoprocentowanego kredytu. Ten rodzaj "darmowego kredytu kupieckiego" mała firma może uzyskać nie podpisując ze swoim dostawcą żadnych umów i wykorzystać przy każdym zakupie opłacanym kartą. Tym samym firma może rozwijać się obracając pieniędzmi, które w ramach limitu karty przyznał jej bank.

Po drugie za przyczyną innowacyjnej karty cobrandowej. Nowością w przypadku karty Mastercard Business EFL LUKAS Bank jest możliwość regulowania za pomocą karty zobowiązań z tytułu leasingu. Dzięki temu firma może wydłużyć termin spłaty raty leasingowej nawet o 57 dni. To propozycja, której mała firma nie znajdzie nigdzie indziej.

Po trzecie z powodu bardzo atrakcyjnego systemu rabatów, dzięki którym firmy kupują produkty i usługi taniej. Korzystając z kart kredytowej LUKAS Banku firma uzyskuje możliwość skorzystania z atrakcyjnych systemów rabatowych w ramach Klubu MAXIMA (własny program partnerski LUKAS Banku) oraz systemów rabatowych oferowanych firmom przez VISA oraz Mastercard.

Po czwarte - dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Nowe karty LUKAS Banku dla firm wyposażone są w technologię chipową, która zapewnia przedsiębiorcom wyższe bezpieczeństwo transakcji.

Karty oferowane będą Klientom w bardzo konkurencyjnych cenach: bank nie pobiera opłaty za wydanie karty, a opłaty za wznowienie karty i za wypłaty gotówki są bardzo atrakcyjne. Aby wnioskować o kartę kredytową Mastercard Business EFL LUKAS Bank w przypadku korzystania z oferty leasingu w EFL nie jest konieczne otwarcie i posiadanie konta firmowego w LUKAS Banku, ale otwierając Konto Biznes firma uzyska na przyszłość jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę cenową.

Dodatkowo każdy klient nie korzystający wcześniej z oferty EFL, wnioskując w placówkach LUKAS Banku o kartę Mastercard dla firm, zyskuje bardzo atrakcyjne warunki ubezpieczeń do leasingu w przypadku jego zakupu: EFL Ochrona Prawna i EFL Majątek.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook