Promocyjna oferta kredytu gotówkowego

W okresie poprzedzającym Święta Wielkanocne LUKAS Bank wprowadził nową promocyjną ofertę kredytów gotówkowych. Od 1 marca klienci korzystający z takich kredytów mogą liczyć na niższe oprocentowanie.

Oferta promocyjna skierowana jest zarówno do dotychczasowych klientów, jak i do klientów nowych, którzy do tej pory nie skorzystali z oferty LUKAS Banku. Im wyższa wartość zaciągniętego kredytu, tym niższe jego oprocentowanie. Dzięki temu płacąc podobną miesięczną ratę, klienci mogą zaciągnąć kredyt na większą kwotę. W ramach promocyjnej oferty oprocentowanie wynosi już od 8,5% w skali roku. Oferta obowiązywać będzie od 1 marca do 7 kwietnia. Może z niej skorzystać każdy, kto w wyznaczonym okresie zawrze umowę pożyczki - klienci nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków.

Z promocyjnej oferty można skorzystać we wszystkich placówkach LUKAS Banku, w Centrach Kredytowych, Punktach Obsługi Klienta, a także za pośrednictwem Doradców Finansowych LUKAS Banku. Promocja dotyczy także kredytów gotówkowych udzielanych na odległość przez internet lub telefon za pośrednictwem LUKASlinii.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTube Facebook