200 placówek LUKAS Banku

Liczba placówek bankowych LUKAS Banku przekroczyła 200. Dwusetna placówka banku została właśnie uruchomiona w Aleksandrowie Łódzkim. Wraz z siecią centrów kredytowych liczba punktów obsługi i sprzedaży LUKAS Banku wynosi już 345.

LUKAS Bank od dwóch lat intensywnie rozwija swoją sieć sprzedaży. W całym 2007 roku zwiększył liczbę punktów obsługi o 56, a rok wcześniej otworzył w sumie 84 placówki i centra kredytowe. Równocześnie bank modernizował istniejące już placówki i zwiększył funkcjonalność procesu obsługi klientów przygotowując m.in. stanowiska szybkiej obsługi dla operacji takich jak np. spłaty rat kredytowych. Bank wyposaża też swoje placówki w strefy 24-godzinne, w których przez całą dobę można skorzystać z bankomatu, wpłatomatu lub terminala do obsługi konta przez internet. Od 2004 roku LUKAS Bank równolegle rozwija też sieć centrów kredytowych wyspecjalizowanych w sprzedaży i obsłudze produktów kredytowych banku.

LUKAS Bank ma też niestandardowe placówki. We Wrocławiu na terenie campusu Politechniki Wrocławskiej działa specjalna placówka bankowa dedykowana studentom. Bank ma też dwa LUKASmobile, czyli placówki bankowe na kółkach, które wykorzystuje na terenie całego kraju w trakcie akcji promocyjnych oraz jako placówki zastępcze na czas remontu funkcjonujących oddziałów.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook