8% na Rachunku Oszczędzam w LUKAS Banku

Aż 8% oferuje LUKAS Bank klientom gromadzącym środki na rachunku oszczędnościowym. Na takie oprocentowanie może liczyć każdy, kto wpłaci swoje oszczędności na Rachunek Oszczędzam w LUKAS Banku.

Promocyjne oprocentowanie otrzymają wszyscy klienci od nowych środków wpłaconych na Rachunek Oszczędzam. W ramach promocji stawka 8% obowiązuje dla każdej wpłaconej kwoty, już od pierwszej złotówki - poza promocją oprocentowanie Rachunku Oszczędzam jest progresywne, zależy od wysokości zgromadzonych środków i wynosi od 4,5 do 5,5%. Promocyjna stawka oprocentowania będzie obowiązywała przez 3 miesiące.

Rachunek Oszczędzam to rachunek prowadzony w ramach podstawowego konta osobistego w LUKAS Banku, umożliwiający proste i wygodne oszczędzanie. Klienci korzystający z Rachunku Oszczędzam otrzymują wysokie oprocentowanie, a jednocześnie mają swobodny dostęp do swoich pieniędzy i mogą wpłacać i wypłacać środki w dowolnym momencie bez utraty naliczonych odsetek. Nie ponoszą też żadnych dodatkowych opłat za założenie ani za prowadzenie rachunku.

Rachunek Oszczędzam to ciekawa propozycja dla osób chcących systematycznie oszczędzać i pomnażać swoje oszczędności. W ramach konta podstawowego można założyć stałe zlecenie przekazywania określonych kwot i zacząć zarabiać już przy niewielkich kwotach. Ze środków zgromadzonych na Rachunku Oszczędzam można łatwo skorzystać w razie potrzeby przelewając część zgromadzonych na nim środków na swój podstawowy rachunek.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook