LUKAS e-przelew - nowa szybka i bezpieczna forma płatności

LUKAS Bank uruchomił bezpośrednią płatność z konta internetowego. LUKAS e-przelew to rozwiązanie umożliwiające dokonanie szybkiej i bezpiecznej płatności za zakupy w internecie.

Zrealizowanie płatności jest bardzo proste. Klient dokonując płatności za zakupy w internecie wybiera z dostępnych form - LUKAS e-przelew, po czym kierowany jest bezpośrednio na strony banku, gdzie po zalogowaniu czeka na niego wypełniony już odpowiednimi danymi przelew, który musi jedynie zatwierdzić. Po akceptacji transakcja jest natychmiast realizowana. Sprzedawca w trybie on-line jest informowany o zapłacie za towar.

- Podkreślić należy, że ta forma płatności jest w pełni bezpieczna oraz nie jest obciążona żadnymi dodatkowymi opłatami - dodaje Adam Stankar, Manager Bankowości Elektronicznej w LUKAS Banku.

W tej chwili z LUKAS e-przelewu skorzystać można w serwisach: Blue.pl, Bluemarket.pl oraz na portalach: WP, Interia, Onet i Gazeta.pl, a także na stronach operatorów: Era, Heyah, Orange, Simplus i Sami Swoi. W najbliższym czasie LUKAS e-przelew zostanie udostępniony w większości polskich sklepów internetowych.

Pełny opis usługi oraz instrukcja korzystania dostępne są na stronie internetowej LUKAS Banku. Partnerem LUKAS Banku SA w projekcie wdrożenia LUKAS e-przelewu jest spółka Blue Media.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook