Okrągłe 5% wraca do Ciebie!

LUKAS Bank wprowadził na rynek nowy multipartnerski program lojalnościowy FURORA oparty na karcie kredytowej FURORA. Dzięki temu programowi Klienci płacąc za zakupy kartą FURORA uzyskują zwrot części wydanej kwoty w postaci e-Złotych gromadzonych na specjalnym koncie lojalnościowym.

Klienci sami decydują, kiedy zgromadzone e-Złote wpłacane są z rachunku konta nagród na rachunek karty FURORA, pomniejszając tym samym saldo zadłużenia na karcie.

Od 3 listopada do końca stycznia 2009 roku trwać będzie promocja LUKAS Banku wprowadzająca program lojalnościowy i kartę kredytową FURORA na rynek. Promocja jest wyjątkowa, ponieważ obejmuje wszystkie sklepy spożywcze, supermarkety i stacje paliw w Polsce. Płacąc w tym okresie kartą FURORA za zakupy w tych miejscach Klient otrzymuje zwrot aż 5 % wydanej kwoty w postaci e-Złotych. Przykładowo za zakupione towary o wartości 300 PLN automatycznie na konto nagród zostaje naliczonych 15 e-Złotych. Każdy Klient może w ten sposób zebrać w okresie promocji maksymalnie 200 e-Złotych (czyli za zakupy o łącznej kwocie max. 4 tysięcy złotych). W programie FURORA e-Złote przeliczane są na PLN w stosunku 1:1 (1 e-Złoty = 1 PLN).

Niezależnie od okresowych promocji Klienci otrzymują stały profit w postaci 1% zwrotu wartości transakcji w postaci e-Złotych u partnerów programu współpracujących z LUKAS Bankiem. Obecnie w programie lojalnościowym FURORA współpracujemy z 11 partnerami z różnych branż, którzy łącznie posiadają 2400 punktów sprzedaży na terenie całego kraju. Są to m.in.: Mix Electronics, Żabka, FotoJoker, Rainbow Tours. Docelowo chemy zgromadzić w tym programie partnerów z kilkunastu branż najbardziej atrakcyjnych dla klientów.

Kartę kredytową FURORA otrzymać mogą osoby z minimalnym dochodem 500 zł netto. Oprocentowanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych to 21.5%. Maksymalny limit kredytowy wynosi do 20.000 zł a okres bezodsetkowy do 54 dni. Obecnie karta FURORA wydawana jest za 0 zł pod warunkiem wykonania 3 transakcji bezgotówkowych w ciągu 2 miesięcy - opłata nie jest wówczas naliczana. Roczna opłata za wydanie i korzystanie z karty wynosi 60 zł, za kartę dodatkową 47 zł. Nowa karta FURORA posiada także dodatkowe funkcjonalności. Klient ma możliwość rozłożenia spłaty zadłużenia nawet na 24 raty na bardzo dogodnych warunkach. Plan spłat ratalnych dotyczy zarówno transakcji bezgotówkowych jak i gotówkowych. Posiadacz karty FURORA ma także możliwość regulowania w formie przelewu z rachunku karty płatności za usługi związane z codziennym życiem, takie jak rachunki za czynsz, energię elektryczną, gaz, telefon itp. Tego typu transakcje są traktowane jako transakcje bezgotówkowe, dzięki czemu klient spłacając całe zadłużenie w terminie podanym na wyciągu nie płaci żadnych odsetek. Klienci mają dostęp do rachunku karty za pośrednictwem internetu i LUKASlinii. Otrzymują ponadto co miesiąc wyciąg ze szczegółowymi informacjami o wszystkich wydatkach oraz zgromadzonych e-Złotych, mogą dostawać również SMSy z informacją o aktualnym saldzie e-Złotych. Specjalnie dla nich został tez stworzony serwis www.programfurora.pl zawierający m.in. aktualne informacje o promocjach.

Karta FURORA wydana została w systemie Mastercard. Zarówno przy organizacji i prowadzeniu samego programu lojalnościowego FURORA, jak i w procesie pozyskiwaniu partnerów programu LUKAS Bank ściśle współpracuje z Mastercard. Karta FURORA to czwarta karta LUKAS Banku wydana w systemie Mastercard, obok kart: Mastercard Onet LUKAS Bank, Mastercard Gold i Mastercard TESCO.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook