Wyższe zyski na Rachunku Oszczędzam LUKAS Banku.

8% oferuje LUKAS Bank klientom, którzy od 14 października zgromadzą na swoim rachunku oszczędnościowym nowe środki w wysokości do 50 tysięcy złotych. Jednocześnie wprowadzone zostaje wyższe oprocentowanie środków na Rachunku Oszczędzam dla aktywnych klientów. 6 % otrzymają klienci, którzy mają regularne wpływy na swoje konto osobiste i regularne wpływy na rachunek oszczędnościowy.

Promocyjne oprocentowanie w wysokości 8 % obowiązuje dla nowych środków wpłaconych na Rachunek Oszczędzam od 14 października 2008r. Oprocentowanie to klienci otrzymują już od pierwszej wpłaconej złotówki do wysokości 50.000 złotych (suma wpłat w okresie promocji). Promocyjna stawka oprocentowania będzie obowiązywała do 13 stycznia 2009 roku.

6 % - wyższe oprocentowanie środków na Rachunku Oszczędzam dla aktywnych klientów obowiązujące już od 1 złotówki zgromadzonej na rachunku Oszczędzam i bez względu na wysokość środków. Oprocentowanie to uzyskają klienci, którzy spełniają dwa warunki:

- mają minimalne regularne wpływy na rachunek podstawowy (przykładowo dla Konta Wygodnego 1200zł, dla LUKAS e-Konta PRO 2000 zł., dla rachunków firmowych 10 000 zł),

- mają minimalne regularne wpływy na Rachunku Oszczędzam: w ramach konta dla osób fizycznych 300 zł, w ramach kont firmowych 1000 zł.

Od 14 października wszyscy klienci, którzy spełniają te warunki otrzymują automatycznie wyższe oprocentowania. Pozostali mogą je uzyskać od 10 listopada wystarczy, że do końca października spełnią powyższe warunki. Aby stale otrzymywać oprocentowanie swoich środków w wysokości 6% trzeba spełniać te warunki co miesiąc. W przypadku niespełnienia warunków w danym miesiącu, od 10 dnia kolejnego miesiąca środki na Rachunku Oszczędzam będą oprocentowane zgodnie ze standardowymi, dotychczasowymi stawkami czyli w zależności od wysokości zgromadzonych środków od 4,5 do 5,5%.

Zarówno promocyjne oprocentowanie 8 % jak i oprocentowanie 6% dla klientów aktywnych dotyczy Rachunków Oszczędzam otwartych przy kontach dla osób fizycznych jak i firmowych.

Rachunek Oszczędzam to rachunek prowadzony w ramach podstawowego konta osobistego w LUKAS Banku, umożliwiający proste i wygodne oszczędzanie. Klienci korzystający z Rachunku Oszczędzam otrzymują wysokie oprocentowanie, a jednocześnie mają swobodny dostęp do swoich pieniędzy i mogą wpłacać i wypłacać środki w dowolnym momencie bez utraty naliczonych odsetek. Nie ponoszą też żadnych dodatkowych opłat za założenie ani za prowadzenie rachunku.W ramach konta podstawowego można założyć stałe zlecenie przekazywania określonych kwot i zacząć zarabiać już przy niewielkich kwotach. Wypłata środków z Rachunku Oszczędzam wykonywana jest wyłącznie w formie przelewów na konto podstawowe. Pierwszy przelew w miesiącu kalendarzowym jest bezpłatny, a każdy kolejny kosztuje 10 zł.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook