Antidotum na oszczędzanie

LUKAS Bank proponuje klientom polisę oszczędnościową Antidotum PRO, która daje możliwość zainwestowania oszczędności z pewną korzyścią. Produkt ten łączy w sobie zalety rocznej lokaty oszczędnościowej i polisy ubezpieczeniowej na życie.

Podczas gdy stopy procentowe spadają Antidotum PRO zapewnia wysokie i stałe oprocentowanie na poziomie 7,5%. Drugą zaletą tego produktu jest pewność zysku, bo oprocentowanie polisy jest niezależne od warunków rynkowych i zmian stóp procentowych. Polisa oszczędnościowa Antidotum PRO jest ubezpieczeniem na życie o charakterze lokaty terminowej. Wskaźnik ubezpieczeniowy wynosi 6,075% i odpowiada lokacie rocznej o stałym oprocentowaniu 7,5%. Kolejnym atutem jest zwolnienie z podatków, czyli z tzw. podatku Belki. Ponadto Antidotum PRO zapewnia ochronę bliskich - na wypadek śmierci ubezpieczonego osoby uposażone w polisie otrzymują dodatkowe świadczenie oprócz naliczonego oprocentowania.

Aby założyć polisę oszczędnościową Antidotum PRO wystarczy posiadać konto w LUKAS Banku i przyjść do najbliższej placówki. Polisę można także założyć przez LUKAS e-Bank lub dzwoniąc na LUKASlinię.

Klienci mają do wyboru dwa warianty oszczędzania: z jednorazowym wkładem, który wynosi minimum 1000 zł oraz z harmonogramem wpłat, który polega na wpłacaniu miesięcznie określonej sumy (min. 100 zł). Klienci mają dostęp do środków nawet, gdy zrezygnują z polisy w trakcie jej trwania. Po zakończeniu ubezpieczenia jest ono wznawiane na kolejny okres, bez konieczności wizyty w banku.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook