Darmowe przelewy w LUKAS Banku

LUKAS Bank sprawia, że na wakacje klienci wyjeżdżać będą ze spokojną głową. Przez cały czerwiec obowiązuje promocja, dzięki której wszystkie przelewy w ramach zlecenia stałego będą realizowane za darmo niezależnie od tego, na jaki okres i w jakiej częstotliwości zostaną ustanowione.

Przedwakacyjny czas, w którym zajmujemy się wieloma dodatkowymi sprawami - planujemy letni wypoczynek, zastanawiamy się jak zapewnić rozrywkę dzieciom podczas wakacji, dokupujemy brakujący sprzęt turystyczny. W tej atmosferze łatwo zapomnieć np. o uregulowaniu płatności za gaz czy telefon. Dlatego LUKAS Bank oferuje promocję, która wspiera klientów w regulowaniu płatności i zarządzaniu finansami osobistymi. Wszystkie przelewy w ramach zlecenia stałego zdefiniowanego w czerwcu będą realizowane za darmo. Za przelewy nie będziemy płacić w całym okresie, na jaki zostaną zdefiniowane. Warunkiem jest konieczność ich ustanowienia w placówce bankowej. W zależności od posiadanego konta, da to oszczędności od 2 do 4 zł na realizacji zlecenia, co np. przy kumulacji kilkunastu przelewów miesięcznie zgromadzi sporą kwotę.

Zlecenie stałe to poza oszczędnościami płynącymi z czerwcowej promocji, przede wszystkim wygoda polegająca na braku konieczności pilnowania terminów płatności. Dzięki temu zaoszczędzamy czas, bo płatność będzie wykonywana automatycznie, bez angażowania klienta w ten proces. Dodatkowo zyskujemy gwarancję realizacji płatności na czas. Dlatego warto skorzystać z naszej promocji i na wakacje wyjechać ze spokojną głową.

Promocja dotyczy klientów indywidualnych, zarówno posiadających już u nas konto, jak i tych, którzy otworzą je w tym miesiącu.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook