Jak płacić mniej i zarabiać z LUKAS Bankiem?

Do końca sierpnia płacąc kartą kredytową FURORA LUKAS Banku klienci otrzymują 7 proc. zwrotu kwoty wydanej na zakupy w sklepach sportowych. Nagradzanie klientów banku za aktywne korzystanie z produktów jest jednym z kluczowych elementów relacji z nimi. Jednocześnie może przynieść oszczędności ponad 700 zł rocznie.

Posiadacze LUKAS e-Konta PRO, przy regularnych wpływach na konto (min. 2 tys. zł / 1 m-c) ponoszą miesięczną opłatę w wysokości 7 zł, jeżeli wpływy są niższe - 11 zł. Ale przy średnim saldzie miesięcznym na poziomie 5 tys. zł konto prowadzone jest bez opłat. Daje to oszczędności odpowiednio 84 zł lub 132 zł rocznie. Mając e-Konto PRO klienci zyskują ponadto bezpłatny dostęp do LUKAS e-Banku i LUKASlinii i korzystają z bezpłatnych przelewów w tych kanałach, także do innych banków. Oszczędzają w ten sposób 4 zł na każdym przelewie, bo tyle wynosi opłata za tę usługę w placówce bankowej. Zatem wykonując miesięcznie średnio 5 przelewów zaoszczędzić można rocznie 240 zł.

Regularne wpływy na konto w LUKAS Banku i wpłata min. 100 zł miesięcznie na Rachunek Oszczędzam premiowane są wyższym oprocentowaniem oferty "Zyski Dobrze Skalkulowane" - wzrasta ono do 5,1 proc. z 3,5 -4,5 proc. Lojalni klienci zyskują zatem nawet 1,6 proc., czyli wpłacając miesięcznie tylko 100 zł na Rachunek Oszczędzam mają po roku kolejne 27 zł. Otwarcie Rachunku Oszczędzam, prowadzenie i wykonanie pierwszego przelewu w miesiącu jest bezpłatne.

Kolejne oszczędności pojawiają się przy korzystaniu z kart kredytowych LUKAS Banku. Do końca sierpnia płacąc za zakupy kartą FURORA otrzymuje się zwrot 7 proc. kwot wydanych w sklepach sportowych. Dla przykładu - kupując rower za 2 tys. zł zarobimy 140 zł. Ponadto klienci otrzymują stały zwrot 1 proc. wydatków za każdy zakup u partnerów programu lojalnościowego LUKAS Banku. Z kolei karty VISA E. Leclerc i Carrefour LUKAS Bank dają odpowiednio 2 i 1,5 proc. rabatu w tych sieciach handlowych, a czasami także bonusy gotówkowe w wysokości 20 zł lub 50 zł. Przy czym 2 procentowy rabat dotyczy wybranych sklepów sieci E. Leclerc. Robiąc zakupy spożywcze na kwotę 600 zł miesięcznie zaoszczędzimy rocznie 144 zł.

Ponad 40 proc. użytkowników kont w LUKAS Banku korzysta już z internetowego dostępu do rachunku. Korzystanie z LUKAS e-Banku i dokonywanie za jego pośrednictwem płatności internetowych przynosi korzyści. Wystarczy, że robiąc zakupy w sklepie internetowym jako formę płatności klient wybierze LUKAS e-przelew. Dla płatności od 1.000 zł, bank zwraca na konto 1% wartości transakcji - czyli płacąc w ten sposób np. 4 tys. zł zyskamy 40 zł.

Aktywne korzystanie z produktów LUKAS Banku może dać przykładowe oszczędności roczne w wys. ponad 700 zł: 132 zł na koncie osobistym, 240 zł na przelewach, 27 zł z Rachunku Oszczędzam, ponad 140 zł na zakupach spożywczych; dodając do tego jednorazowe oszczędności np. 140 zł przy zakupie roweru i 40 zł przy płatności LUKAS e-przelewem.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook