Karty LUKAS Banku w promocji Visa Europe

Karty płatnicze LUKAS Banku wydane w systemie Visa biorą udział w jesiennej promocji zorganizowanej przez Visa Europe. Główne nagrody to wyjazdy na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Vancouver.

W loterii promocyjnej mogą wziąć udział klienci LUKAS Banku posiadający karty debetowe: Visa Electron, karty studenckie, Visa Electron Business, jak również karty kredytowe: Visa Gold, Visa Silver, Maxima Plus, Visa Businnes oraz karty co-brandowe wydane w systemie Visa.

Loteria promocyjna potrwa od 19 października do 31 grudnia br. i udział w niej może wziąć każdy, kto dokona krajowej lub zagranicznej transakcji bezgotówkowej którąkolwiek z kart systemu Visa. Transakcję należy zarejestrować np. przez stronę internetową. Przedsięwzięcie ma na celu promocję płatności bezgotówkowych.

Promocja odbywa się pod hasłem "Płać kartą Visa nawet za małe zakupy i zobacz z bliska Vancouver" i oprócz wyjazdów do Kanady użytkownicy kart płatniczych Visa mają szansę wygrać karty przedpłacone Visa o wartości 500 zł, telewizory plazmowe, telefony komórkowe oraz plecaki i torby Visa.

LUKAS Bank włącza się w komunikację promocji i informuje o niej na www.lukasbank.pl, w LUKAS e-Banku, na ekranach bankomatów oraz ulotkach.

LUKAS Bank wydał już ponad 1,37 mln kart kredytowych (stan na koniec III kw. 2009).

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook