LUKAS Bank zmienił oprocentowania

Od 1 kwietnia LUKAS Bank zmienia oprocentowanie złotówkowego kredytu hipotecznego. Zmianie ulega także oprocentowanie ubezpieczenia "Antidotum PRO", Rachunku Oszczędzam i depozytów zakładanych 3 i 6 miesięcy.

Wszystkich zainteresowanych ofertą kredytu mieszkaniowego LUKAS Banku na pewno ucieszy obniżenie oprocentowania tego kredytu. Z 6,26% na 4,20% obniżona została stopa bazowa. Wysokość marży pozostała bez zmian i zależy od wysokości kredytu, wysokości udziału własnego i skorzystania z proponowanego ubezpieczenia na życie.

Kolejna zmiana dotyczy obszaru oszczędności. LUKAS Bank od 1 kwietnia obniża oprocentowanie lokat terminowych o stałym oprocentowaniu 90-dniowym (z 6,15% na 5,70%) i 180-dniowym (z 6,30% na 6%). Zmieni się również oprocentowanie oferty specjalnej Rachunku Oszczędzam: "Zyski Dobrze Skalkulowane" z 6% na 5,50%, natomiast oprocentowanie standardowego Rachunku Oszczędzam pozostanie bez zmian na poziomie 4,5% do 5,5% (w zależności od złożonych środków pieniężnych).

Od 1 kwietnia LUKAS Bank wprowadza także dla ubezpieczenia "Antidotum PRO" nową stawkę w wysokości 5,67%.

Już 26 marca natomiast, obniżone zostało oprocentowanie karty Visa Classic, Visa Cyfra+, Visa Silver, Visa MIX, Maxima PLUS oraz Maxima, na których oprocentowanie spadło z 21,9% do 21%. LUKAS Bank obniżył również oprocentowanie kart kredytowych wydawanych wspólnie z partnerami: Tesco (do 21%), Auchan (do 20,9%), Leroy Merlin (21%), Castorama (do 21%), Hypernova (do 21%), Real (do 21%), Carrefour (do 20,99%) i E. Leclerc ( także do 21%).

Warto zaznaczyć, że zmieniło się także oprocentowanie karty Mastercard FURORA (z 21,50% na 21%), z którą podczas zakupów w dowolnych sklepach z branży budowlanej i salonach wyposażenia wnętrz na terenie całej Polski zaoszczędzimy 6% poniesionych wydatków. Związane jest to z trwającą do końca maja promocją karty kredytowej FURORA "Cokolwiek wybierzesz, masz 6% taniej".

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook