LUKAS premiuje lojalnych klientów

Od 13 lutego LUKAS Bank zmienia oprocentowanie dla pożyczek gotówkowych zaciąganych na kwotę od 10.000 zł. Oprocentowanie tych pożyczek wynosić będzie od 9,9% do 12,9%, a Bank niższe oprocentowanie proponuje stałym klientom.

Standardowe oprocentowanie pożyczki powyżej 10.000 zł wynosi 12,9%. LUKAS Bank premiuje jednak swoich stałych klientów i oprocentowanie dla osoby z kontem lub lokatą wynosi o 2 % mniej - 10,9%. Jeszcze niższe oprocentowanie otrzymają stali klienci, którzy ubiegają się o pożyczkę dzwoniąc na LUKASlinię czy składając wniosek przez Internet - oprocentowanie ich pożyczki będzie niższe od standardowego aż o 3% i wyniesie 9,9%.

Dodatkowo nagradzamy naszych stałych klientów posiadających konto, proponując im o połowę niższą od standardowej prowizję za udzielenie kredytu, która wynosi dla nich 2,5%.

Klienci posiadający konto, by zaciągnąć pożyczkę gotówkową nie muszą przygotowywać żadnych dokumentów. Jeżeli ktoś nie posiada konta, ale korzystał już z kredytu w LUKAS Banku, to najczęściej wystarczy tylko okazanie dowodu osobistego. Nowi klienci, by uzyskać kredyt gotówkowy w naszym banku muszą przedstawić dwa dokumenty tożsamości oraz zaświadczenie o dochodach.

W LUKAS Banku można szybko, bo nawet w 15 minut i łatwo, gdyż formalności ograniczamy do minimum, uzyskać kredyt na dowolny cel. Szybkość i prostota w uzyskaniu pożyczki są ważne jednak warto zwrócić także uwagę na dodatkowe korzyści. W coraz trudniejszej sytuacji rynkowej, m.in. wzrastającego bezrobocia, przyjrzyjmy się ubezpieczeniom oferowanym przy kredycie gotówkowym. LUKAS Bank proponuje dodatkowy pakiet ubezpieczeń od ryzyka bezrobocia. Bank, w przypadku utraty pracy przez Klienta, spłaci za niego aż do 6 rat kredytu. Ubezpieczenie od utraty pracy daje rzeczywistą ulgę w razie problemów z zatrudnieniem.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook