Płać FURORĄ w aptece i zarabiaj

Przy zakupach kartą FURORA w dowolnej aptece na terenie całej Polski klienci LUKAS Banku otrzymają od lutego aż 7% zwrotu poniesionych wydatków. Gdy złapie nas zimowe przeziębienie, zakup lekarstw kartą FURORA sprawi, że w rzeczywistości wydamy mniej.

Zima, to czas zwiększonych zachorowań na przeziębienia i grypę oraz różnego rodzaju infekcje. Dlatego wydatki na leki w aptece stanowią znaczną część naszych domowych budżetów. Dobrym rozwiązaniem jest posiadanie karty kredytowej FURORA, którą płacimy i zarabiamy jednocześnie. Dodatkowo, niezależnie od aktualnej promocji, posiadacze karty FURORA, zawsze otrzymują stały zwrot 1% wydatków za każdy zakup u Partnerów programu.

Zwrot poniesionych wydatków następuje w postaci eZłotych, które przeliczane są bardzo prosto: 1eZł = 1 PLN. Przykładowo, jeżeli zrobimy zakupy w aptece za kwotę 150 zł automatycznie na konto zostaje naliczonych 10,5 eZłotych. Zgromadzone eZłote można wydać w dowolnym momencie na następne zakupy przelewając je z konta nagród na rachunek karty.

Kartę FURORA otrzymasz za darmo - wystarczy, że w ciągu dwóch miesięcy od otwarcia rachunku wykonasz trzy dowolne transakcje kartą. Kartę kredytową FURORA mogą otrzymać osoby z minimalnym dochodem 500 zł netto.

Wniosek można złożyć w dowolnej placówce lub centrum kredytowym LUKAS Banku.Posiadaczem karty FURORA można stać się również bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić wniosek na www.programfurora.pl. Wniosek o kartę FURORA można także złożyć dzwoniąc na LUKASlinię. Promocja potrwa do 28 lutego, a niedługo później zastąpi ją kolejna, tym razem związana z nadchodzącą wiosną.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook