W LUKAS Banku kredyt mieszkaniowy bez prowizji

LUKAS Bank rozpoczyna 1. września promocję kredytów mieszkaniowych - zwalnia klientów z prowizji za ich udzielenie. Oferta obowiązuje do 15 października br.

Podczas promocji klienci z wkładem własnym na poziomie co najmniej 10%, nie zapłacą prowizji za udzielenie kredytu. Klienci, których wpłata własna nie przekroczy 10%, zapłacą prowizję w wysokości 0,9% kwoty kredytu. Oferta dotyczy kredytów mieszkaniowych, objęte nią będą wszystkie wnioski złożone w okresie od 1 września do 15 października 2009 roku.

Klienci, którzy mają konto (Konto Premium, e-Konto PRO lub Konto Wygodne) i korzystają z ubezpieczenia na życie lub od utraty pracy przy kredycie mieszkaniowym, mogą korzystać z niższej marży. Oferta ta obowiązuje bezterminowo.

Promocja dotyczy kredytu mieszkaniowego, którym klienci mogą sfinansować zakup mieszkania, domu, działki, przeprowadzenie remontu czy zrefinansować wcześniejszy kredyt. Okres kredytowania wynosi do 35 lat. Jeżeli klient nie dysponuje środkami własnymi bank proponuje kredyt mieszkaniowy w wysokości do 100 % wartości nieruchomości. LUKAS Bank udziela kredytów mieszkaniowych w PLN.

Szczegółowe informacje o kredycie mieszkaniowym uzyskamy przychodząc do jednej z ponad 400 placówek lub centrów kredytowych LUKAS Banku lub dzwoniąc na LUKASlinię.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook