Wakacje z FURORĄ

Jak przewidują meteorolodzy, nadchodzące lato będzie bardzo słoneczne. Prognozy czasem zawodzą, więc LUKAS Bank nie obiecuje klientom dobrej pogody, ale może spowodować, aby nadchodzące wakacje były tańsze, a tym samym przyjemniejsze. Od 1 czerwca do 31 sierpnia oferujemy promocję dotyczącą karty FURORA - płacąc nią we wszystkich sklepach sportowych na terenie całej Polski uzyskamy 7% zniżki.

Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów - są one różne o każdej porze roku: zimą płacącym kartą FURORA zapewniliśmy zniżki w aptekach, a wiosną wydatki o 6% niższe we wszystkich sklepach budowlanych i z wyposażeniem wnętrz. Natomiast latem proponujemy promocję związaną z udanym spędzaniem wolnego czasu. Nie ważne czy uprawiamy jakiś sport wyczynowo, czy tylko rekreacyjnie, czy potrzebujemy nowych rolek, roweru, butów do biegania czy tenisa - za wszystkie zakupy w sklepach sportowych zapłacimy do końca wakacji 7% mniej. Trudno sobie to wyobrazić? Zasada jest bardzo prosta - płacąc kartą kredytową FURORA dostajemy z powrotem część wydanej kwoty w postaci eZłotych, które gromadzone są na specjalnym koncie lojalnościowym. W każdej chwili możemy przelać wirtualne pieniądze na rachunek karty i ponownie z nich korzystać. Zatem karta FURORA przyda się na każde wakacyjne zakupy.

Aby stać się posiadaczem karty FURORA, należy przyjść do placówki lub centrum kredytowego LUKAS Banku. Wniosek o kartę można także złożyć dzwoniąc na LUKASlinię lub poprzez stronę www.programfurora.pl. Wystarczy wykazać się minimalnym dochodem w wysokości 500 zł netto. Kartę FURORA można otrzymać za darmo pod warunkiem, że w ciągu dwóch miesięcy od otwarcia rachunku wykona się nią trzy dowolne transakcje.

FURORA to nie tylko 7% zniżki podczas wakacji. Niezależnie od aktualnej promocji, posiadacze karty, zawsze otrzymują stały zwrot 1% wydatków za każdy zakup u Partnerów programu. Karta FURORA to także dostęp do wszystkich udogodnień, jakie niesie ze sobą posiadanie karty kredytowej, czyli przede wszystkim 54-dniowy okres bezodsetkowy, który pozwala na odroczenie w czasie płatności bezgotówkowych za zakupy.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook