Weekendowe zakupy z kartą FURORA LUKAS Banku

Każdy klient, który w sobotę i niedzielę zapłaci za zakupy kartą kredytową FURORA w większości sklepów spożywczych i supermarketów otrzyma 5 proc. zwrotu od wydanej kwoty w formie eZłotych.

Podczas zakupów robionych z kartą kredytową FURORA i dzięki rabatowi w wysokości 5 proc. można zaoszczędzić do 200 zł w nowej promocji. Wirtualne złotówki będą zapisane na konto lojalnościowe i mogą być przeznaczone na dowolny cel po przelaniu ich na rachunek karty kredytowej. Promocja obowiązuje w każdą sobotę i niedzielę od 15 października do 31 grudnia br.

Karta kredytowa FURORA zapewnia klientom udział w Multipartnerskim Programie Lojanościowym FURORA. W ten sposób, za pomocą różnych narzędzi motywacyjnych, chcemy budować przywiązanie klientów. Posiadacze karty zawsze otrzymują stały zwrot 1 proc. wydatków za każdy zakup u partnerów programu. Ponadto partnerzy organizują okresowe akcje promocyjne z rabatami od 5 do 50 proc. Dodatkowo, zazwyczaj kilka razy w roku, LUKAS Bank wprowadza okresowe promocje w najbardziej interesujących branżach np. aktualnie w sklepach z artykułami spożywczymi - wyjaśnia Mariusz Nowicki, dyrektor Departamentu Zarządzania Partnerami Lojalnościowymi i Wdrożeń w LUKAS Banku.

Kartę FURORA otrzymają klienci z minimalnym dochodem 500 zł netto, a jej wydanie będzie bezpłatne, jeżeli w ciągu pierwszych dwóch miesięcy dokonają trzech dowolnych transakcji. Wniosek można złożyć w placówce lub centrum kredytowym LUKAS Banku, a także elektronicznie na stronie www.programfurora.pl lub za pomocą LUKASlini 0 801 700 607.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook