Z FURORĄ urządzisz się 6% taniej

Przy zakupach kartą kredytową FURORA w dowolnych sklepach branży budowlanej i wyposażenia wnętrz na terenie całej Polski klienci LUKAS Banku otrzymają od 15 marca aż 6% zwrotu poniesionych wydatków. Robiąc wiosenne zakupy do naszego domu kartą FURORA wydamy mniej, a tym samym planowany remont czy zmiana wystroju będzie dla nas większą przyjemnością.

Nadchodząca wiosna, to czas zmian. Dla jednych to duży krok - np. gruntowny remont domu. Innym zamarzy się zmiana kolorów w mieszkaniu na bardziej słoneczne. Niektórzy będą chcieli wymienić meble czy dokupić ciekawe dodatki, by zaaranżować na nowo wnętrze. Wiosenne metamorfozy w naszym domu i mieszkaniu sprawią nam tym większą przyjemność, że płacąc za nie kartą FURORA zaoszczędzimy 6%. Ważną informacją jest także fakt, że 6% oszczędności dotyczy wszystkich sklepów branży budowlanej i wyposażenia wnętrz na terenie całej Polski. Taniej kupimy, zatem nie tylko meble, farby, tapety czy kafelki, ale także firanki i lampki.

Cokolwiek wybierzesz - z kartą FURORA będzie 6% tańsze. Zwrot poniesionych wydatków następuje w postaci eZłotych, które przeliczane są bardzo prosto: 1eZł = 1 PLN. Przykładowo, jeżeli kupimy armaturę za kwotę 500 zł automatycznie na konto zostaje naliczonych 30 eZłotych. Zgromadzone eZłote można wydać w dowolnym momencie na następne zakupy przelewając je z konta nagród na rachunek karty.

Kartę FURORA otrzymasz za darmo - wystarczy, że w ciągu dwóch miesięcy od otwarcia rachunku wykonasz trzy dowolne transakcje kartą. Kartę kredytową FURORA mogą otrzymać osoby z minimalnym dochodem 500 zł netto. Wniosek należy złożyć w dowolnej placówce lub centrum kredytowym LUKAS Banku. Posiadaczem karty FURORA zostaniemy również bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić wniosek na www.programfurora.pl. Wniosek o kartę FURORA można także złożyć dzwoniąc na LUKASlinię.

Ideą karty FURORA jest wychodzenie naprzeciw ważnym i istotnym potrzebom klientów. Wiemy, że są one różne o każdej porze roku, dlatego zimą oferowaliśmy klientom zniżki w aptekach, na wiosnę uprzyjemniamy przeprowadzanie remontów i urządzanie domu, a latem zaproponujemy promocję związaną z udanym spędzaniem wolnego czasu. Promocja potrwa do 31 maja i towarzyszyć jej będzie kampania telewizyjna i billboardowa, reklama w internecie oraz w prasie branżowej. Dodatkowo, niezależnie od aktualnej promocji, posiadacze karty FURORA, zawsze otrzymują stały zwrot 1% wydatków za każdy zakup u Partnerów programu.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook