Załóż lokatę i wygraj rejs

Chociaż niektórzy z nas urlopy mają już za sobą, to w LUKAS Banku przez cały sierpień trwa konkurs, dzięki któremu na wakacje pojedziemy też jesienią. Wszyscy, którzy w tym miesiącu założą lokatę terminową, mają szansę wygrać jeden z 5 rejsów statkiem po Morzu Śródziemnym.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie i wygrania 8-dniowych wakacji na pokładzie luksusowego statku jest założenie lokaty terminowej ze stałym oprocentowaniem na 6, 9, 12 lub 24 m-ce na kwotę od 20.000 zł do 100.000 zł. Oprocentowanie tych depozytów wynosi od 5 do 5,5 proc. Lokatę można założyć przychodząc do placówki, dzwoniąc na LUKASlinię lub za pośrednictwem e-Banku.

Co tydzień wytypujemy zwycięzcę, który pojedzie wraz z osobą towarzyszącą na słoneczny rejs. Wycieczka po basenie Morza Śródziemnego odbędzie się w terminie 19-26 października br. Wybór nagrodzonych nastąpi za pomocą elektronicznego systemu typującego. LUKAS Bank, oprócz lokat terminowych, proponuje klientom inne atrakcyjne produkty oszczędnościowe, m.in. polisę ubezpieczeniową Antidotum PRO czy Rachunek Oszczędzam.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook