Bądź eko i płać kartą

Promocja płatności bezgotówkowych, to główny cel loterii zorganizowanej przez LUKAS Bank dla klientów posiadających karty kredytowe Mastercard.

Do udziału w loterii wystarczą 3 transakcje na min. 10 zł każda. Jest ona przeznaczona dla klientów banku z kartami Mastercard FURORA i Mastercard Gold. Udział w losowaniu jest automatyczny - płatności nie trzeba rejestrować, a każda kolejna to dodatkowy los.

- Korzystanie z kart kredytowych to nie tylko forma nieoprocentowanego kredytu, ale przede wszystkim wygoda i bezpieczeństwo transakcji. Loteria jest jednym ze sposobów zachęcenia klientów do dokonywania płatności bezgotówkowych - podkreśla Piotr Giziński, dyrektor Departamentu Kart Kredytowych LUKAS Banku.

Loteria potrwa do 15 października br., a nagrodami są: Renault Clio, 40 rowerów Giant Sedona Classic oraz 80 aparatów fotograficznych NIKON Coolpix S3000. Ten model Renault to ekologiczne auto o niewielkiej emisji dwutlenku węgla, w którym 10 proc. użytych tworzyw sztucznych pochodzi z recyklingu.

W czasie loterii zostaną przeprowadzone 3 losowania. Bank poinformuje zwycięzców o wygranej telefonicznie najpóźniej do 30 listopada. Ich lista zostanie także opublikowana na stronie internetowej banku.

Klienci dowiedzą się o akcji z m.in. ulotek i plakatów w placówkach. Wraz z wyciągami do kart kredytowych Mastercard otrzymają też zakładki do książek.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook