Bezpłatne bankomaty i kredyty bez prowizji w LUKAS Banku

LUKAS Bank przygotował promocyjną ofertę pakietu 5 produktów. Konto w tym banku uprawnia teraz m.in. do korzystania z bezpłatnych bankomatów czy do kredytów udzielanych bez prowizji.

Produkty, które weszły w skład pakietu to: lokaty z podwyższonym oprocentowaniem, ubezpieczenie na życie ze zwrotem części opłaty ubezpieczeniowej oraz kredyty udzielane bez prowizji: samochodowy, mieszkaniowy i gotówkowy. Oferta jest dostępna do 15 lipca. Dodatkowo - w e-Koncie PLUS i Koncie Premium Bank rozszerzył bezterminowo dostęp do bezpłatnych bankomatów.

Dla posiadaczy e-Konta PLUS - obecnych i nowych - bank przygotował bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w kraju. Natomiast osoby mające Konto Premium będą mogły bezpłatnie korzystać z bankomatów na całym świecie.

Klienci z regularnie zasilanym kontem mogą założyć lokatę o podwyższonym oprocentowaniu. 6 miesięczna Lokata z Plusem przyniesie 5,2 proc., a 12-miesięczna 5,4 proc. Za regularne bank uważa comiesięczne wpływy w wysokości 1 200 zł w przypadku Konta Klasycznego, a 2 000 zł w przypadku e-Konta i e-Konta PLUS i 2 000 zł na Koncie LUKAS Premium. Maksymalna wysokość jednej lokaty to 15 000 zł.
Posiadacze kont otrzymają zwrot opłaty ubezpieczeniowej pobranej za 12 miesiąc ochrony, jeśli kupią je w okresie promocji. Warunkiem zwrotu jest utrzymanie między 9 a 12 miesiącem jednolitej wysokości składki.

Promocja dotyczy także kredytów. Bank zrezygnuje z prowizji za udzielenie kredytów: hipotecznego (przedłużenie promocji), gotówkowego i samochodowego.

Przy kredycie gotówkowym bank nie pobierze prowizji przy kwocie powyżej 5 000 zł. Dla niższych kwot prowizja jest obniżona o połowę - z 5 do 2,5 proc.
Natomiast w przypadku kredytu samochodowego bank nie pobiera prowizji, jeśli klient chce kupić samochód używany (do 5 lat) i ma konto regularnie zasilane kwotą min. 1 000 zł. Taka osoba skorzysta także z obniżonego oprocentowania - 8, 99 proc. Maksymalny okres kredytowania w tej ofercie wynosi 60 miesięcy. Oprócz konta warunkiem niższego oprocentowania jest również zakup ubezpieczenia na życie. W przypadku jego braku - oprocentowanie wyniesie 9, 99 proc. Kampanii LUKAS Banku towarzyszy hasło "Wy macie marzenia, a my najlepszą ofertę".

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook