Dzień Kobiet z kartami kredytowymi LUKAS Banku

Płacąc kartami kredytowymi LUKAS Banku za kwiaty w firmie pocztakwiatowa.pl klienci otrzymają 10 proc. zniżki za dokonane płatności. Promocja obowiązuje od 1 do 15 marca br.

Jak sprawić radość kobiecie? Nie ma nic prostszego dla panów i przyjemniejszego dla pań niż kwiaty. Dlatego LUKAS Bank przygotował specjalną ofertę, która uprzyjemni Dzień Kobiet i zbliżające się wiosenne dni z popularnymi w tym okresie imieninami Heleny, Beaty czy Krystyny.

Każdy klient, który zamówi od 1 do 15 marca kwiaty za min. 100 zł przez Pocztę Kwiatową (www.pocztakwiatowa.pl) i zapłaci kartą kredytową LUKAS Banku otrzyma 10 proc. zniżki. Promocją objęte są płatności kartami Visa/Mastercard Gold oraz Visa Silver. W przypadku kart FURORA będzie to 10 proc. zwrotu w postaci eZłotych na rachunek karty. Przykładowo za bukiet kwiatów kosztujący 150 zł panowie zapłacą 135 zł.

Karty kredytowe są także sposobem na sfinansowanie prezentów dla pań. Pozwalają na dokonywanie nieoprocentowanych płatności za zakupy w okresie bezodsetkowym - w przypadku karty Gold jest to 56 dni, a kart Silver i FURORA - 54 dni. Ponadto posiadacze FURORY otrzymują zwrot cześci wydatków dzięki uczestnictwie w multipartnerskim programie lojalnościowym. Na koniec grudnia 2009 LUKAS Bank wydał 1,37 mln kart kredytowych.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook