Gotówka na odległość z LUKAS Banku

Użytkownicy serwisu KredytOnline.pl, należącego do LUKAS Banku, mogą skorzystać ze specjalnej oferty kredytu gotówkowego . Jego oprocentowanie wyniesie 8,9 proc.

KredytOnline.pl jest serwisem, poprzez który LUKAS Bank sprzedaje kredyty gotówkowe. Do 17 grudnia osobom, które wezmą za jego pośrednictwem kredyt gotówkowy do 8 tys. zł na okres do 2 lat, bank zaproponuje promocyjne oprocentowanie i prowizję. Wyniosą one odpowiednio 8,9 proc. i 2 proc. LUKAS Bank nie wymaga posiadania w nim konta ani ubezpieczenia kredytu, a pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.

Wszystkie formalności załatwiane są zdalnie. Klient składa wniosek o kredyt on-line, a umowę dostarczaną przez kuriera podpisuje w domu i odsyła do banku na jego koszt. Jeżeli weryfikacja umowy jest pozytywna, to LUKAS Bank przelewa pieniądze na podany przez klienta rachunek.
- Doświadczenia naszego banku pokazały, że sprzedaż na odległość np. poprzez internet czy LUKASlinię, cieszy się dużą popularnością. Dlatego przed świętami przygotowaliśmy specjalną propozycję kredytu gotówkowego, który można uzyskać bez konieczności przychodzenia do placówki. - mówi Patryk Rietig, Manager Segmentu Klientów Consumer Finance.

Promocja odbywa się pod hasłem: "W tym roku Mikołaj nie musi wybierać prezentów. Wybierz je sam!" Dostępna jest wyłącznie na stronie KredytOnline.pl.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook