Hipoteka w euro

LUKAS Bank uzupełnił ofertę hipoteczną o kredyty w euro. Dodatkowo do 15. października bank nie pobiera prowizji za ich udzielenie.

Pozyskanie klientów z segmentu affluent (o wyższych dochodach) mają wspomóc kredyty mieszkaniowe w euro. Przeznaczone są dla klientów o dochodach powyżej 5 tys. dla osoby samotnej lub 7 tys. złotych dla rodziny. Bank wymaga wkładu własnego na poziomie 20 proc.

Kredytem mieszkaniowym w euro, podobnie jak złotowym, sfinansujemy zakup mieszkania lub domu jednorodzinnego na rynku pierwotnym lub wtórnym oraz remont i wykończenie tej nieruchomości.

Hipoteka w euro może zostać także przeznaczona na spłatę innego kredytu zaciągniętego na cele mieszkaniowe. Kredyt ten udzielany jest maksymalnie na 25 lat. Raz w roku skorzystać można także z "wakacji kredytowych" - zawieszenia spłaty 1 raty. Klienci mają także opcję 24 miesięcznej karencji w spłacie kapitału. Wybrać mogą spłatę w ratach równych bądź malejących.

Na spotkanie z doradcą klienci umówią się wypełniając formularz na stronie www.lukasbank.pl lub wysyłając smsa .

W pierwszych 6 miesiącach tego roku LUKAS Bank udzielił kredytów hipotecznych na ponad 320 mln zł. Bank podkreśla, że produkt ten pozwala na budowanie długoterminowych relacji i chce systematycznie zwiększać sprzedaż tego produktu.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook