Indywidualna Linia Kredytowa w LUKAS Banku

Klienci LUKAS Banku otrzymali dodatkowy sposób na finansowanie swoich projektów - Indywidualną Linię Kredytową w koncie. Jej podstawową zaletą jest możliwość skorzystania z tygodniowego okresu bezodsetkowego dla całej kwoty wykorzystanego limitu, co w praktyce oznacza 7-dniowy kredyt 0 proc.

To rozwiązanie dla osób planujących większe zakupy lub tych, których spotkają nieprzewidziane wydatki. Klienci mają do dyspozycji 7-dniowy okres bezodsetkowy, a także możliwość skorzystania z opcji comiesięcznego zmniejszania przyznanego limitu.

- Produkt ten jest dodatkowym źródłem finansowania dla klientów, którzy mają konto w LUKAS Banku. Zastąpi funkcjonującą do tej pory pożyczkę w koncie - podkreśla Bartłomiej Soroczyński, odpowiedzialny za wdrożenie nowego produktu.

Produkt przeznaczony jest dla osób z regularnymi wpływami, które przekazują lub będą przekazywać swoje wynagrodzenie na konto w LUKAS Banku. Oprocentowanie wynosi 12 proc. w przypadku osób z Kontem Premium i 14,8 proc. dla właścicieli pozostałych kont. Linia przyznawana jest na 6 do 12 miesięcy i odnawia się, co oznacza, że każdy wpływ na konto powoduje zmniejszenie zadłużenia i umożliwia ponowne z niej korzystanie.

Możliwe jest także przeniesienie limitu kredytowego w koncie z innego banku. Wystarczy wtedy przedstawienie historii rachunku za min. 6 ostatnich miesięcy.

Za przyznanie Indywidualnej Linii Kredytowej klienci płacą 1,5 proc. (min. 60 zł) od wysokości przyznanego limitu. Taka sama opłata pobierana jest na przedłużenie umowy na kolejny okres oraz za podwyższenie kwoty limitu.

Wkrótce w Indywidualnej Linii Kredytowej uruchomiona zostanie opcja wykupienia dodatkowych pakietów ubezpieczeń. Wtedy oprocentowanie obniży się o 0,5 p.p. Wprowadzona zostanie również możliwość spłaty ratalnej wykorzystanego przez klienta limitu w ramach planu spłat ratalnych.

Klienci wnioskować mogą o produkt w placówkach lub poprzez LUKASlinię

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook