Klienci LUKAS Banku mają i bliżej, i lepiej

Przy ulicy Kościelnej 5 zaczęła działać pierwsza w Świebodzinie placówka LUKAS Banku. Dzięki temu klienci będą mieli łatwiejszy dostęp do oferowanych przez LUKAS Bank produktów i to w centrum miasta.

Nowo otwarta placówka LUKAS Banku znajduje się przy ulicy Kościelnej 5 i jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00. Dotychczas w tym samym miejscu działało centrum kredytowe nastawione na udzielanie kredytów gotówkowych i sprzedaż kart kredytowych. Teraz w tym miejscu klienci będą mogli skorzystać ze wszystkich produktów bankowych oferowanych przez LUKAS Bank - kont osobistych, biznesowych, studenckich, kont oszczędnościowych, lokat, funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń oraz kredytów hipotecznych, samochodowych, gotówkowych czy kart kredytowych.

Specjalnie dla nowych klientów LUKAS Bank przygotował promocyjny pakiet korzyści. Osoby otwierające konto będą mogły skorzystać z pożyczki gotówkowej z prowizją 0%. Wszyscy klienci mający konto w LUKAS Banku korzystają standardowo z licznych udogodnień - mogą zaciągnąć kredyt mieszkaniowy, hipoteczny, samochodowy czy gotówkowy na preferencyjnych warunkach, np. z obniżoną prowizją. Korzyści dotyczą również atrakcyjnego oprocentowania oszczędności.

Przekształcenie centrów kredytowych w placówki bankowe jest związane ze strategią LUKAS Banku, który chce rozwijać bankowość uniwersalną. - Klienci nie zawsze chcą sami wybrać produkt, który będzie dla nich najodpowiedniejszy - mówi Artur Krzempek, dyrektor Makroregionu Południowo - Zachodniego - Oczywiście przede wszystkim oczekują atrakcyjnej oferty, ale także liczą na doradztwo i partnerstwo. Jesteśmy przygotowani na realizację obu tych elementów. Zależy nam na budowaniu długoterminowych relacji z klientami.

Przekształcanie centrów kredytowych w placówki LUKAS Banku odbędzie się też w innych miastach Polski. Ponad 100 centrów kredytowych zostanie przekształconych w najbliższym czasie w placówki bankowe.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook