Lokata z Plusem LUKAS Banku

LUKAS Bank wprowadził w lutym nowy produkt - Lokatę z Plusem. Jej oprocentowanie jest wyższe o 0,4 proc. od standardowej lokaty. Taką formę oszczędzania LUKAS Bank oferuje dotychczasowym i nowym klientom. Wystarczy mieć konto osobiste lub firmowe z regularnymi wpływami.

Lokatę z Plusem można założyć na 12 lub 6 miesięcy. W ofercie standardowej oprocentowanie lokaty rocznej wynosi 5, 5 proc., a półrocznej 5 proc. Oprocentowanie Lokaty z Plusem wyniesie odpowiednio - 5,9 i 5,4 proc.

Przykładowo zakładając roczną Lokatę z Plusem na kwotę 10 tys. oszczędzimy 477,90 zł - to o 33 zł więcej niż przy standardowej rocznej lokacie. Oprocentowanie takiej lokaty będzie dodatkowo wyższe o 0,1 punktu procentowego, jeżeli założymy ją przez internet lub telefon - zyskamy wtedy dodatkowe 8 zł. Minimalna kwota Lokaty z Plusem to 1 000 zł, a maksymalna to 15 000 zł.

Regularne wpływy na konto - to jedyny wymóg, jaki muszą spełnić klienci, aby zaoszczędzić więcej. Wpływy te powinny wynosić 1 200 zł w przypadku klientów z Kontem Wygodnym oraz 2 000 zł przy e-Koncie i e-Koncie PRO. Klienci, którzy nie mają jeszcze konta, ale zdecydują się je otworzyć i zadeklarują comiesięczne wpływy w podanych wyżej kwotach, także będą mogli założyć Lokatę z Plusem.

Osobom z regularnymi wpływami na konto LUKAS Bank proponuje także specjalną ofertę Rachunku Oszczędzam "Zyski Dobrze Skalkulowane". Wpłacając 100 zł miesięcznie na Rachunek Oszczędzam klienci korzystają z oprocentowania na poziomie 5,10. Standardowe oprocentowanie Rachunku Oszczędzam wynosi od 3,5 do 4,5 proc.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook