LUKAS Bank i Decathlon spełniają sportowe marzenia

LUKAS Bank rozpoczął sprzedaż nowej karty kredytowej Alsolia Mastercard. Jest ona wydawana we współpracy z Decathlonem - siecią sklepów sportowych.

Alsolia Mastercard jest nośnikiem programu lojalnościowego Decathlon. W programie lojalnościowym każde wydane w Decathlonie 20 zł to 5 pkt. Jeśli transakcja na kwotę 20 zł zostanie dokonana kartą Alsolia Mastercard klient otrzyma za nią 7,5 pkt., gdyż posiadacze tej karty otrzymują dodatkowo 50% punktów.

Charakteryzuje ją też usługa cash back 1 proc. wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą poza Decathlonem trafia w formie punktów na konto klienta. Wymienia się je na bony, które umożliwiają dokonanie zakupów w sklepach Decathlon.

Zaletą karty Alsolia Mastercard jest możliwość skorzystania z bezodsetkowego kredytu - dwa razy w roku w wyznaczonych okresach oferowany będzie kredyt bez odsetek na zakupy w sieci Decathlon. Stałą ofertą jest możliwość rozłożenia spłaty zadłużenia na trzy rodzaje planów ratalnych (na 5, 10 lub 15 miesięcy). Alsolia Mastercard zapewnia dostęp do rachunku karty poprzez LUKAS e-Bank. Jest to pierwsza karta partnerska LUKAS Banku z taką funkcjonalnością. Dodatkowo karta wyposażona jest w chip, który zwiększa bezpieczeństwo wykonywanych transakcji. Za jej pośrednictwem możliwe jest także dokonywanie płatności internetowych.

Karta jest sprzedawana w Punktach Obsługi Klienta w sieci Decathlon (obecnie 15 sklepów). Natomiast wszystkie formalności związane z użytkowaniem karty załatwiane będą w placówkach LUKAS Banku oraz pod numerem Infolinii - 0 801 703 702 - z tel. stacjonarnych i 71/ 799 71 04 - z tel. komórkowych i z zagranicy.

LUKAS Bank wydał już 1, 37 mln kart kredytowych. Karta Alsolia Mastercard jest 8. kartą partnerską w portfelu banku. Pozostałe to m.in. Visa Castorama, Visa E.Leclerc, Carrefour Visa oraz Tesco Mastercard.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook