Tańsze konto i kredyt w LUKAS Banku

LUKAS Bank przygotował dwie specjalne oferty produktowe. Proponuje swoim klientom bezpłatne konto oraz obniża koszty kredytu gotówkowego.

Każdy, kto do 17 grudnia otworzy LUKAS e-Konto Plus lub LUKAS Konto Klasyczne oraz zapewni na nich stałe wpływy, będzie zwolniony z opłat przez 6 miesięcy. Zapewnienie stałych wpływów oznacza comiesięczne przekazywanie wynagrodzenia lub kwoty min. 1 000 zł. W ten sposób przez pół roku zaoszczędzimy na opłatach za prowadzenie konta nawet 60 zł w przypadku LUKAS e-Konta Plus oraz 48 zł w LUKAS Koncie Klasycznym.

Druga oferta dotyczy kredytu gotówkowego. Osoby, które wraz z umową kredytową otworzą konto i zobowiążą się do przelewania na nie wynagrodzenia lub kwoty co najmniej 800 zł, nie zapłacą prowizji. Z promocji skorzystają także klienci, którzy mają już konto i od co najmniej 3 miesięcy wpływa na nie min. 800 zł. Prowizja wynosi standardowo od 2,5% do 5%. Dodatkowo dla ułatwienia spłaty kredytu bank założy bezpłatne zlecenie stałe.

LUKAS Bank udziela kredytów gotówkowych do kwoty 80 tys. zł, na okres do 6 lat. Współmałżonkowie mogą łączyć dochody w celu podwyższenia kwoty kredytu. Kredytobiorca ma także możliwość wyboru najdogodniejszego dla siebie dnia spłaty rat.

Promocja kredytu gotówkowego będzie trwała do 17 grudnia br. Obie oferty można połączyć, jeżeli regularne wpływy na konto wynoszą 1 000 zł.

Szczegółowe informacje klienci uzyskają u doradców w placówkach bankowych oraz LUKASlinii 801331111, a także na stronie lukasbank.pl, gdzie mogą złożyć wniosek lub umówić się na osobiste spotkanie z doradcą.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook