Więcej oszczędności z LUKAS Bankiem

Dzienną kapitalizację Rachunku Oszczędzam i wyższe oprocentowanie produktów oszczędnościowych proponuje klientom LUKAS Bank.

Ponad 46 proc. Polaków deklaruje, że ma oszczędności, ale tylko 8 proc. zakłada lokaty. [1]
LUKAS Bank chce zachęcać klientów do oszczędzania m.in. dzienną kapitalizacją na Rachunku Oszczędzam. Oprocentowanie wynosi 4 proc. w skali roku, a odsetki naliczane są codzienne. Bank przelewa je na konto lub pozostawia na Rachunku Oszczędzam, zgodnie z dyspozycją klienta. Nadal jest dostępna także kapitalizacja kwartalna. Do jednego konta klient może założyć trzy Rachunki Oszczędzam z kapitalizacją dzienną i jeden z kapitalizacją kwartalną.

Aktualna pozostaje oferta specjalna Zyski Dobrze Skalkulowane. Aby skorzystać z 4,5 proc. oprocentowania, należy wpłacać co miesiąc na Rachunek Oszczędzam 100 zł i mieć regularne wpływy na konto w wysokości 1. 200 zł na Koncie Klasycznym i 2.000 zł w przypadku e-Konta i e-Konta PLUS.

LUKAS Bank podwyższył także oprocentowanie Lokaty Porannej (z dzienną kapitalizacją odsetek) z 3,8 proc. do 4,10 proc. Depozyt ten można otwierać na 5, 10 lub 18 miesięcy, a jego oprocentowanie jest stałe. Minimalna kwota lokaty to 1.000 zł a maksymalna to 15.000 zł.

Klienci zarobią więcej także na 12 miesięcznej polisie oszczędnościowej Antidotum PRO - jej oprocentowanie wynosi teraz 5,30 proc. brutto, wcześniej 5 proc.

[1] Money Track 2010 "Postawy Polaków wobec pieniędzy oraz instytucji i instrumentów finansowych."

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook